reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

reklama
U nas w nosie mają bilans 4-latków, inne zresztą też, nie licząc po skończonym roczku. Pilnują tylko szczepień, w sensie, że wpisują do książeczki, kiedy następne i to broszka rodziców, żeby nie zapomnieć.
Wiki waży 17 kg, wzrost koło 100, muszą ja zmierzyć sama:tak:
 
A mój kuba rośnie,a nic nie tyje,wciaz 15 kilo,tak od pół roku.Chudzina moja.Pocieszam sie,że ja i maz tez bylismy chudziutcy w dzieciństwie.
 
U mnie Dominik ma 11kg więc Rozalka Kubuś faktycznie dużo nie waży no ale widocznie taka jego natura u mnie znowu to nie mają za kim dzieciaki być niscy czy drobnej budowy bo Robert ma prawie 190cm a ja 175cm no i drobni nie jesteśmy

Kasiad u mnie to samo choć mam nadzieje że latem bardziej się wyszaleje na dworze i będzie też inaczej
 
Victor też chudziana:sorry2: Wszystkie spodnie mu z tyłka zjeżdżają:sorry2: Oliver np. jest trochę mniejszy niż był Victor w jego wieku, ma dużo mniejszą stopę i dopiero zaczyna nosić ubrania, które Victor nosił jakieś pół roku wcześniej:-p Ale jeszcze się wszystko może zmienić;-)
 
widze, ze tez spóźniony bilans macie, my idziemy z hubkiem dopiero przy okazji nastepnej wizyty z Bartkiem jak skonczy 3 miesiące

A bArtus rosnie jak na drożdżach, tydzien temu juz 4,5 kg miał jak bylismy na kontroli:-)
 
reklama
my dziś na bilans czterolatka idziemy :cool2:
wróciliśmy:-p ;)
109 i 18,400
No piekna ,wysoka kobietka.
widze, ze tez spóźniony bilans macie, my idziemy z hubkiem dopiero przy okazji nastepnej wizyty z Bartkiem jak skonczy 3 miesiące

A bArtus rosnie jak na drożdżach, tydzien temu juz 4,5 kg miał jak bylismy na kontroli:-)

Rośnie Bartus,rośnie.moja kluska 8 kilo wazy.
 
Do góry