reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

aż się uśmiechnęłam jak to przeczytałam :)
mała rzecz, a cieszy, prawda ;)

trzymam kciuki aby Twoje mdłości przeszły do historii

ja za to przysypiam w pracy :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Ja wymiotowałam od 5 tygodnia ciazy,od 4 do 6  a nawet 7 razy dziennie. Tragedia !!! Niestety nie mam pojęcia co to jest ciąża(normalna) bez wymiotów. Mój gin przepisal mi czopki na to TOREKAN  rewelacja, jak ręką odjał.Teraz faktycznie jest lepiej, jaki komfort...Najbardziej jednak przeszkadza mi teraz wrazliwość na zapachy .NIE WIEDZIAŁAM ŻE AŻ TYLU LUDZI W AUTUBUSIE MOŻE ŚMIERDZIEĆ :mad: . Okropne..
 
Ja tez zle sie czulam i doslownie po 2 czopkach Torecanu jest duzo lepiej.Musze tylko rgularnie jesc,bo inaczej mam troche mdlosci :mad:.To jednak nic w porownaniu do tego co bylo...
 
A ja przez 2 tygodnie miałam już praktycznie spokój z torsjami, mdliło mnie jeszcze czasem, ale umiarkowanie, a tu przedwczoraj torsje, wczoraj mdłości :p :p :p
Ale doszłam do wniosku, że to może być przez witaminy, które zaczęłam brać dzień wcześniej. Lekarka przepisała mi prenatal, on zawiera dużo żelaza i w ulotce jest, że sporadycznie może dawać taki efekt. Dziś nie wzięłam, zobaczę, czy będą efekty.
Życzę wszystkim wymęczonym "ciąż bezobjawowych" ;)
 
hey
dziewczyny jak moge podwyzszyc sobie cisnienie bo mam strasznie niskie bo 90 /60 i naprawde odczuwam tego skutki ciagle jestem senna glowka boli i zdarzaja mi sie omdlenia :( pomuszcie acha kawy niecierpie wiec to odpada
 
Madzia24, nie wiem, czy u ciebie to podziała, ale ja przed pewnym niezwykle usypiającym wykładem na studiach ratowałam się colą. Kawy nie lubię, poza tym spokojnie mogę po niej spać, natomiast właśnie cola działa na mnie pobudzająco. Może tobie też pomoże
 
reklama
Ja nie polecam coli w czasie ciazy...Ja jak pilam duzo to zawsze mialam niski poziom czerwonych krwinek.Odstawialam gazowane napoje i od razu wskakiwaly mi na przyjemne poziomy... ;)
Moze po prostu zapytac lekarza,co mozna brac na podwyzszenie cisnienia...90/60 to prawie jak nieboszczyk ;).
Pozdrawiam.
 
Do góry