reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

reklama
mrs_szaya pisze:
a ja powiem tak...
czy któras z was oprócz mnie ma również ciąże wysokiego ryzyka ??
bo moja szyjka jest peknieta na 3 czesci i czeka mnie na 99.9% zalozenie szwu
wizyte mam na 5.09, bo moja doktor jest do konca miesiaca na urlopie.
a ja powoli wpadam w panike
wczoraj wyczytalam o przedwczesnych skurczach i mialam 4 na 5 objawów
ciągnęło mnie w miednicy, mialam skurcze, i ostatnio czesto kłuje mnie
tak jakby szyjka... jakby mi ktos tam igielke wbijal
trwa to ulamek sekundy, powtarza sie co 3-5min przez 1-2 godziny i przechodzi
ale uklucie jest tak przeszywajace ze az mnie zatyka
no i ciagle mnie ciagnie w tej miednicy
wpadam w paranoje, bo boje sie ze znowu poronie
a drugi raz juz tego nie przezyje ani fizycznie ani psychicznie
wczoraj myslalam juz zeby jechac do szpitala...
ale nie mam z czym pojechac, bo karty ciazy nawet jeszcze nie mam, bo zmienialam lekarza
i dopiero robilam ponownie badania a poprzednich nie mam... :( :( :(
ja nie wiem czy powinnam sie martwic, czy isc gdzies prywatnie do lekarza czy cos
bo do wizyty u mojej doktor jeszcze 9 dni... a to sporo...i boje sie ze akurat teraz moze sie cos wydarzyc.
ps. do tego sie przeziebilam , zatoki mnie bolą, plecy, temperatura skacze od 37 do 38 i nie wiem jaka w ciazy jest normalna temperatura...
jesli masz jakies watpliwosci to jak najszybciej jedz do szpitala to cie napewno uspokoi.Jesli tym bardziej miałas poronie .stres jest gorszy !!!Ja tez nie miałam karty ciąży (tak bywa czesto) i nie było problemu a wizyta w szpitalu mnie uspokoiła i to bardzo .POWODZENIA
 
Witam wszystkim gorąco! To jest moje pierwsze w życiu forumowanie, ale mam nadzieję ,że sobie poradzę z tymi wszystkimi opcjami. Jestem w 17 tyg. ciązy i wszystko jest ok, poza tym, że wieczorami kłuje mnie w dolnej części brzucha. Gin. mówi że wszystko ok, ale nie wytłumaczył mi skąd te bóle... A ponieważ się przeprowadziłam i zmieniłam ginekologa, to nie wiem czy wybrałam dobrego,,, Trochę się martwię tymi bólami... Pozdrawiam wszystkich i cieszę się że mogę z wami pisać :laugh:
 
mrs szaya ja bym nie czekała , lepiej dmuchac na zimne, jeżeli masz dobry szpitał pod nosem to biegusiem a jesli nie to poszła bym gdzieś prywatnie,przecież jak nie masz karty ciązy to możesz powiedzieć o wszystkim lekarzowi a on i tak musi wszystko zbadać zanim cokolwiek zdecyduje.trzymam kciukasy.
ewako jeśli zajrzysz na forum możesz powiedziećcoś więcej o tych rzeziębieniach,bo niestety mam do nich skłonność :(
patch myślę ze nie powinnaś się martwić mój gin mówi że może mnie bobolewąć bo przecież dzidziurobi się coraz większ, ja czasami miałam bóle w pachwinie ale przeszły.pozdrawiam
 
zgadzam się z dziewczynami mrs_szaya do szpitala albo do gina ale migusiem!!!

a ja w sobotę przecholowałąm ze sprzątaniem i coś zaczęłam czuć macicę zbyt mocno, powiedziałam dzisiaj ginowi, on że to normalne itd ale jak mnie zbadał stwierdził że go przekonałam i przepisał furę leków ::) ::) ::) nic to dam radę
 
napewno mozesz brac witaminke c i rutinoskorbin a jak masz kaszel to syropik DROSETUX ja bralam taki zestawik jak bylam ostatnio przeziebiona
 
Dziewczyny, wiecie może czy w ciązy można brać persen. W zasadzie to on jest ziołowy...Ja mam ostatnio problemy i tak się denerwuję że czasem nawet mdleję, boję się jak to na maleństwo wpłynie... Narazie piję melisę, ale średnio pomaga... HELP!!!
 
reklama
oj ja dzisiaj caly dzien biegalam po urzedach i terazb odczuwam tego skutki plecy mnie bola a o nogach nie wspomne na dodatek zaczely mi puchnac stopy :(
 
Do góry