reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

Mi właśnie nogi nie puchną!! To całe szczęście, nie wiem czy dopiero zaczną czy nie, może nie mam skłonności do tego. Oby... :D
 
reklama
mi tez sie zdarza ze rwa łydki a w nocy dość często budzi mnie straszny skurcz łydki
słyszalam ze jak w ciazy łapią czesto skurcze nóg to jakies witaminy brakuje tylko nie pamieta jakiej
 
a mnie ostatnimi czasy to tylko głowa ciągle boli przez tą pogodę a od poniedziałku do pracy idę :(. dziś jest troszkę lepiej bo słonko troszke się przebija, ale jak zacznie sie ta jesienna plucha to sobie poprostu tego nie wyobrażam :p
 
Madziu, jeśli chodzi o te witaminy to brak magnezu i potasu, sprawdź czy w twoim zestawie witamin są, jeśli nie to albo pij soczek z pomidorów, albo kup sobie dodatkowy magnez i potas. Mi lekarz polecił aspargin, na wszelki wypadek zapytaj jeszcze swojego gina, przy wizycie. Skurcze są paskudne, też je miałam przy pierwszej ciaży, teraz nie, bo zabezpieczam się na wszelki wypadek tymi witaminami i objadam pomidorkami, soczek mi nie wchodzi
:D
 
ja biore witaminki prenatal i w sklad wchodzi stearynin magnezu (czyli magnez?) ale potasu nie znalazlam w skladzie zapytam sie moja gin czy powinnam brac jakies dodatkowe witaminki
 
co do rwania łydek, to też mi sie to zdarza.I swędzi mnie skóra na brzuchu, na biodrach i na piersiach.Tez tak macie?Bardzo mi sie w tych miejscach skóra wysusza.Kilka razy dziennie smarowac muszę.
 
co do rwania łydek, to też mi sie to zdarza.I swędzi mnie skóra na brzuchu, na biodrach i na piersiach.Tez tak macie?Bardzo mi sie w tych miejscach skóra wysusza.Kilka razy dziennie smarowac muszę.
 
reklama
sewdzi mnie skora glownie na brzuchu i jak sie drapie to krostki takie male czerwone wyskakuja podobnie wyglada to jak pokrzywka ale taka wysypke juz przerabialam jak bylam w ciazy z patrykiem wiec sie nie przejmuje to pewnie bo sie wszystko rozciaga i skora jest bardzo wrażliwa
 
Do góry