reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

cisnienie w ciązy powinno ci troch podniesć sie samo z mijajacymi tygodniami . Wiem że cola w ciaży to nic dobrego ale ja nie moge sie powstrzymać.Mi jeszcze podnosił cisnienie czosnek jadłam mnóstwo sosu czosnkowego a potem nie mogłam spac ::)
 
reklama
oj nie wiem w poprzedniej ciazy takie cisnienie utrzymywalo mi sie do konca ja ogolnie jestem niskocisnieniowcem ale dzwonilam dzisiaj do mojej cioteczki lekarki i ta poradzila mi pic duzo soku pomidorowego zobaczymy kupilam sobie 2 litry na poczatek zobaczymy czy pomoze
 
Wczoraj miałam święto - przez cały dzień NIE MIAŁAM MDŁOŚCI! Po raz pierwszy od mniej więcej połowy czerwca. Oby tak dalej :)
 
heh jedne przechodzą pojawiają się inne ;)

ja mam "kłucia" co jakiś czas, z prawej strony, jakby jajnik - podejrzewam rozciągające się więzadła macicy :)
 
Ja wczoraj wieczorem też miałam lekki problem. Leżałam już (na lewym boku) i kurcze, brzuch mnie tak jakoś ciągnie z prawej strony. Trochę się niepokoiłam, ale jak się przekręciłam na prawy bok, to zaczęło ciągnąć z lewej ;D. Chyba po prostu robi się tam ciężko ;D
 
a mnie cos czesto kluje ale lewy jajnik ale tez sobie tlumacze ze pewnie sie wszystko tam rozciaga
a cisnienie jak niskie mialam tak mam nadal juz naprawde ciezko mi cale dnie taka senna a przy bardzo żywym rozbrykanym 2 latku nawet nie ma szans na dzzemke w ciagu dnia
 
reklama
Do góry