reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

Dziewczyny, czy ktoras z Was ma moze tylozgiecie macicy i cierpi z tego powodu w jakis sposob? Od 2 tygodni mecza mnie bole kregoslupa i jego okolic... to bol prawie identyczny z bolem korzonkow i nie wiem czy to z powodu tego tylozgiecia? Czy jakos mozna sobie pomoc jesli to jest przyczyna? Wizyte u gina mam dopiero za 2 tygodnie :( Poza tym, odkad zaczelam znowu pracowac po lezeniu w lozku przez caly I trymestr, to od siedzenia przy kompie mam bole w podbrzuszu :/
 
reklama
Tyłozgięcie nie ma nic z tym wspólnego.TAK apropo ja też mam tyłozgiecie. To powiekszajaca sie macica i jej miesnie  bola i odczuwasz je własnie z tyłu (może  bolec cie tez kosc ogonowa) to też normalne.
 
Ja też mam tyłozgięcie i też walczę z wieczornymi bólami w okolicy krzyża :( Ale myślę, że to faktycznie nie ma związku. Nawet obcasy przestałam nosić, ale i to nie pomaga ;) A swędzonko... no cóż - mnie strasznie od kilku dni skóra na brzuszku swędzi ;D Wygląda, że się rozrastam ::) A to dopiero początek... Wyobrażacie sobie co będzie się z nami działo dalej ? :laugh:
 
Ja mam problemy ze spaniem :( bo uwielbiałam spać na plecach a teraz nie można i powinno się spac na lewym boku żadziej na prawym i w tym tkwi moj problem nie wiem dlaczego ale nawet jak spie na lewym boku wiadome jest ze pare razy w nocy sie przekręcę na prawy i to by było ok ale jak rano wstje tak potwornie bolą mnie nogi w stawie biodrowym że masakra a teraz jeszcze zaczynają mnie boleć oprócz tego łydki nie rozumiem dlaczego tak się dzieje. I rano się budzę przez ból nóg porażka buuu
 
Mnie w nocy budzi ... fizjologia ;) Mój pęcherz niestety całej nocy już nie wytrzymuje ;) Ale ... byle do przodu :)
 
mi się udaje nie wstawać, ale za to rano to mam stresa, że nie zdążę :laugh: nie daj Boże ktoś zajmuje wtedy łazienkę.... :laugh:
 
Nie ma to jak ponarzekać sobie  :laugh: Mnie wciąż męczą bóle w krzyżach, chyba głównie od siedzenia przed kompem ale nic na to nie poradzę, taka praca  :mad: No i kość ogonowa.. czuję się jakbym dostała porządnego kopa w tyłek  :p
W pierwszym trymestrze miewałam bóle i skurcze łydek i bardzo pomagało mi, gdy moja druga połówka przed snem wmasowywała mi w łydki Amol.
Dlaczego nie można właściwie na plecach spać? Wydaje mi się, że to bardzo indywidualna sprawa, ja uwielbiam spać na plecach i cały czas tak śpię i nic mi nie przeszkadza, nie uciska itp... za to gdy leżę na boku to czuję że brzuch mnie ciągnie, choć prawie go jeszcze nie widać, zresztą nie wiem czy zasnęłabym na boku, przyzwyczaiłam się do spania "na truposza"  ;D Na wznak i ręce złożone na piersiach  ;D
I też sikam ponad norme ale a to chyba nie ma lekarstwa  ::)
 
reklama
kobitki poradźcie prosze,mam pewna sprawe.otóż jak wczoraj sie objadałam winogronkiem to w pewnym momencie zgryzłam pestkę i ukruszyłam kawałek zęba :-[ muszę iść do dentysty, mogę w ciąży? największy problem jest jednak w tym że panicznie się boję wiercenia i zawsze strasznie się denerwuję , nie wiem czy mogę dostać jakieś znieczulenie, bo nie chciałabym zaszkodzić dzidziusiowi..
ale z drugiej strony jak będę sie tak strasznie denerwować na tym fotelu jemu też nie będzie dobrze... :-[ pomóżcie mi ,może któraś z was była niedawno u dentysty ..
 
Do góry