reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sie spisuja----->TATUSIOWIE

Ja Adama tez dzis pochwale...:-) bo naprawde swietnie zajmuje sie niunia...Musze przyznac ze po tej naszej "zadymie"Adam zdecydowanie wiecej czasu poswieca Noemi...Ich kontakty naprawde sie zacisnily i juz nie jest jak kiedys ze gdy cos niuni dolegalo tozaraz lapki do mamy...Teraz tatus stal sie dobrym oparciem :-) Mysle ze to wszystko wyszlo z tego ze poprostu Adam zlakl sie ze moze nas stracic.... Chociaz cos dobrego z calej tej akcji wyszlo... Nawet wczoraj kolega Adama stwierdzil ze od jakieos czasu Adam cos wiecej zajmuje sie Ptynia... ;-) Bardzo lubie patrzec jak wariuja,razem zajadaja sniadanie albo leza sobie na kanapie...A co tez zauwazylam ze Ptynia jest w pelni szczescia gdy ma nas dwoje kolo siebie...
Dzzis rano wrocilismy z urodzin naszej kolezanki i wykonczeni polozylismy sie na kanapie,a Ptysia zaraz w srodek z usmiechem od ucha do ucha...A jak dalismy sobie buziaka to zaraz tez chciala i calowala tate jak szalona:-D:-D:-D:-D:-D:-D

No i co mnie tez cieszy nie ma juz miedzy nami sporow typu "teraz ty przebierz mala lub ty dzis ja bedziesz karmil lub wstawal w nocy"...Nie wiem jak to sie stalo,ale stalo sie tak ze kto slyszy pierwszy ten idzie do malej,jak trzeba zmienic pampersa to zmienia ten kto zauwazy itd...No i to mi sie podoba:-D
 
reklama
Pati, miło czytać o tym co piszesz. Tak powinna wyglądać każda rodzina. :tak:

A ja dziś też pochwalę mojego Małża. Od urodzenia Wojtka, a nawet przed był fantastycznym tatusiem. Ale dziś pochwała kulinarna. :-D Bo w końcu skoro on tak dobrze gotuje, to Wojtkowi też będzie gotować, nie?
A więc: wracam dziś do domu z pracy a tu o takie na mnie czeka:



Przyznam, że było to tak: usiedliśmy do stołu, a on: "Chyba musisz zrobić zdjęcie i mnie pochwalić na BB" :-D:-D:-D:-D:-D

Ale przyznać muszę również, że uwielbiam jak mój małż gotuje, bo pyszne rzeczy robi. Tak więc Wojciaszek będzie miał z nim dobrze.:tak:
 
Szanowny Malzu Mamootowy-slina mi pociekla,apetytu narobilisccie!!!! Jutro spapugujee:-) Wyglada apetycznie!!!!!!!!!!! Zdolniacha:-)
 
Pati ciesze sie ze u was tak dobrze i ze Noemi jest tak za tata:)))
Mati tez lubi jak lezy w srodku:))
Ale mi Mamoociku narobilas smaku...mniam mniam super maz:))))
My tez dzisj brokuly z Matim jedlismy , oj smokowlay, smakowaly...
 
Mammot Oj pochwała sie należy i to wiellllllka !!!!!!!!!!!!!!!!! Pięknie ułożone na talezu , bardzo lubie jak jedzonko ładnie prezentuje się na talezu . Jestem zachwycona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szacuneczek dla męża Mamoot :-) i mamy nadzieje że często mąż bedzie robił ci takie niespodzianki a my bedziemy mogły cieszyć oko kulinarnymi wyczynami Pana Marcinka :-)

Pati miło czyta się takie wieści oby tak dalej :-):-)
Co do całowania to nasza Ziutka też uwielbia "lecieć z tatą w sline" :tak::-D podpatrzy zaraza jak my sobie dajemy całuska i zaraz leci do Wieśka slinić się :-)mała papuga :-)
 
Pati super że wszystko się układa
Mamoot - chylę czoła, mój mąż nigdy nie gotuje, ma on zalety ale i wady a to główna z nich .. jedyne co potrafi to zagotować wodę i ziemniaki ugotować
 
Piękne jedzonko :) Pochwal męża Mamoot!!! Aż mi tez jeść się zachciało, tylko ja się tak przyznam po kryjomu że ja to taką porcję to podwójną zjadam - taki ze mnie łakomczuch ;)

Karol tez całuśny - nas ślini, przyciska się przy tym strasznie mocno, i lalę swoją całuje - dziś widziałam po kryjomu jak w śliniaka z nią uderzył:) bez żadnych moich sugestii!!!
A nasz tatuś tez dobrze się spisuje - nic szczególnego akurat nie napiszę ale jest ok
 
Pati fajnie że u Was ok i że Noemi ma taki kontakt z tatusiem- córeczki to oczka w głowie tatusiów:tak::-)
Mamoot pochwały się mężowi należą jak najbardziej:tak:
 
reklama
Mamoocie-Samcu (z pelnym szacunkiem oczywiscie!), czy my mozemy sie wprosic na wspolne zeglowanie??? W domu jakos nie mam z gotowaniem problemow, ale na loodce - no jakos mi sie nie chce nic pichcic.... a moze daloby sie do Was zalapac na taka pyszniutka mazurska rybeczke prosto z polowu? nawet brokulka bym kupila w jakims mikolajskim warzywniaczku?... ;-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:


I w ogole jakies takie sobotnie pozdrowienia dla wszystkich Panow wszystkich Cioteczek, co to takimi Fajnymi Panami sa.
 
Do góry