reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest z tym wiekiem ciąży

Hejka. Byłam dziś na USG. 9 tydzień. Wszystko ładnie rośnie. Serduszko bije. Chciałam się dowiedzieć. Dostałam skierowanie na badania krwi i podobne ale zastanawiam się bo lekarz nie założył mi jeszcze karty ciąży. Jak myślicie zapomniał czy zrobi to na następnej wizycie 🤔
 
reklama
Hejka. Byłam dziś na USG. 9 tydzień. Wszystko ładnie rośnie. Serduszko bije. Chciałam się dowiedzieć. Dostałam skierowanie na badania krwi i podobne ale zastanawiam się bo lekarz nie założył mi jeszcze karty ciąży. Jak myślicie zapomniał czy zrobi to na następnej wizycie 🤔
Zrobi to na następnej wizycie :) ale dopilnuj zeby wpisał pierwsza wizytę czyli dzisiejsza datę :)
 
reklama
Do góry