reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

jak uniknąć rozstępów

justynaj

Fanka BB :)
dziewczyny czym smarujecie swoje brzuszki,ja kupiłam sobie Vichy zapobiegający rozstępom,stosuję go od 5 miesiąca i narazie "działa".Wiadomo-jest on drogi ok 80 zł ale wystarcza na 2 miesiące ;D

reklama

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
ja najpierw używałam krem gerbera ok 28 zl. i teraz przeszłam na balsam ziai "ziajka"(ok 13 zl) ma bardzo fajną konsystencję i ogólnie jest b.dobry,polecam.Nie zauważyłam żeby jakieś nowe rostępy pojawiły mi się po tym kremie.Wart też smarować biust,potem może klapnąć.

niteczka

Zaciekawiona BB
Ja stosuję krem FISSAN, kosztuje ok.20zł. Ma fajną konsystencję i świetnie się wchłania. No i oczywiście działa.

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Ja na razie używam zwykłego balsamu. Moja koleżanka-sąsiadka mówiła że to zależy od skóry, on nic nie stosowała i nie ma rozstepów. Jak narazie też mam ładny brzuszek. Ale tez zaczne coś stosować, bo nigdy nie wiadomo.....

eg16

Miasto
Śląsk
Kupiłam wczoraj na allegro książkę " Joga dla ciężarnych". Mam nadzieję, że będą tam jakieś ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzuszka przez co uniknę problemów ze skórą.

elusia79

mama Fabianka i Kamilka
Cześć. Ja mam duże zdolności do rozstępów, smaruję od 3 mieś Avon'em, i na razie nic nowego i brzydkiego się pojawiło, mam nadzieję, że tak będzie do końca

madziunia

mama Danielka i Kubusia
Miasto
Wrocław
ja smarowałam do tej pory VICHY i nic nie było, teraz mam krem firmy MUSTELA i zobaczymy ale mam nadzieję, że nie pojawią się te paskudne rozstępy ;)

eg16

Miasto
Śląsk
Zaczęłam stosować tą oliwkę na rozstępy, na którą przepis gdzieś tam podawałam i wiecie co, po pierwsze zapach jest cudowny, bardzo relaksuję, a brzuszek jest gładszy niż pupa niemowlęcia. Niech się schowają wszystkie kremy.

reklama

zozanka

ja stosowałam zwykłą oliwkę dla dzieci....tak mi doradziły koleżanki, które też tak się ratowały i uniknęły rozstepow. Ja smarowałam się w zasadzie tylko do 25 tygo bo potem miałam zakaz dotykania brzucha z powodu skurczów. Rozstępy mi się zrobiły ale tylko na boki i już są blade. Pewnie gdybym urodziła w terminie a nie miesiąc przed to bym bardziej popękała :-[