reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka elektroniczna niania?

reklama
witam wszystkich rodziców i innych :)

Zdecydowanie odradzam wszystkie analogowe nianie - my kupiliśmy firmy Tufi w sklepie za 150zł, a efekty straszne - szumy, piszczenia, szkoda słów...

Prawie mieliśmy kupować nianie Philips scd510 (cena podobna, a opinie bardzo dobre), ale zauważyliśmy że jest dostępny już nowy model:
Philips Avent scd505 - cena podobna:
Philips AVENT Niania SCD505 NASTĘPCA 510 NOWOŚĆ!!! (1740960740) - Aukcje internetowe Allegro

Czy ktoś ma już taką nianię i mógł by jakąś opinie wystawić?
Jest inny wygląd + funkcja Eco - ale jak to w praktyce jest?
Może ktoś wie coś w tym temacie, będziemy wdzięczni

Pozdrawiamy :)
 
witam wszystkich rodziców i innych :)

Zdecydowanie odradzam wszystkie analogowe nianie - my kupiliśmy firmy Tufi w sklepie za 150zł, a efekty straszne - szumy, piszczenia, szkoda słów...

Prawie mieliśmy kupować nianie Philips scd510 (cena podobna, a opinie bardzo dobre), ale zauważyliśmy że jest dostępny już nowy model:
Philips Avent scd505 - cena podobna:
Philips AVENT Niania SCD505 NASTĘPCA 510 NOWOŚĆ!!! (1740960740) - Aukcje internetowe Allegro

Czy ktoś ma już taką nianię i mógł by jakąś opinie wystawić?
Jest inny wygląd + funkcja Eco - ale jak to w praktyce jest?
Może ktoś wie coś w tym temacie, będziemy wdzięczni

Pozdrawiamy :)

A co to znaczy że funkcja eco? Ja nie wiem jeszcze zastanawiam się nad takim cudem Niania elektroniczna z video-monitorem TopCom Babyviewer 2500 | Sen | Nianie elektroniczne | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa ale na stronie piszą że "cena na telefon" :-) czy może ktoś się orientuje o jakich przedziałach cenowych mówimy?
 
Ja mam Canpol i też mogę polecić. zasięg do 400 m, baterie albo zasilacz, bez bajerów ale jak narazie niezawodny :) Szczegóły możesz sobie zobaczyc tutaj, ja mam dokladnie ten model.
 
Jeśli chodzi o te z video to fajny sprzęt jest z topcom kidz cena tez nie jest powalajaca a jakość dobra zdecydowanie polecam a jeśli chodzi o zwykle to np Hyundai lub canpol są dobre z tej drugiej korzystam już 6 lat i działa bez zarzutu.
 
reklama
Ja kupiłem prostą z allegro i niestety zbiera z całej okolicy więc jak wychodzę gdzieś na chwilę wlanczam onianie.pl niestety sam podgląd video ;[
 
Do góry