reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka spacerówka parasolka?

Niestety ze względu na wyjazd wakacyjny budżet mamy ograniczony możemy na wózek wydać do 600zł i ani złotówki więcej, a lepsze wózki z Inglesiny czy Maclarena kosztują powyżej tysiąca :-( Jakoś tak padło na markę Espiro. Mamy z tego fotelik samochodowy i jesteśmy zadowoleni, ale jak jest z wózkami to nie wiem, jak kupimy to będę testować, tylko trzeba będzie się w końcu na któryś model zdecydować.
 
reklama
inglesinę trip kupisz już za 700 zł :tak: Zresztą znalazłam ostatnio znajomej maclarena z nowej kolekcji za 799 zł, wózek z papierami i gwarancją, nowy, takze jak sie dobrze poszuka to można znaleźć. Wiesz, ktoś kupi parasaolkę za 200 zł i też powie, ze suer, ze jest zadowolony, ja jestem porostu bardziej wybredna. :-D Zapraszam na mojego bloga :-)
 
My kupiliśmy zupełnie inny wózek. Znalazłam dużo dobrych opinii na temat wózka NUNA NUNA, Wózek Nuna - Sklep Dystrybutora zaprasza na zakupy » Nowość! Pepp kol. Scarlet
Kupiliśmy go przed wyjazdem nad morze i jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo dobrze się go prowadzi, dziecko zadowolone i wygodnie mu się w nim śpi. Bałam się, że coś mi nie będzie w nim pasować, ale jestem z niego naprawdę zadowolona po co najmniej miesiącu intensywnego użytkowania :tak:
 
Ostatnio w sklepie BIEDRONKA pojawił się wózek spacerowy parasolka taki z myszka miki i zastanawiam się czy któraś z mam skusiła się na niego?
Potrzebuje tani wózek na krótkie spacery dla 2- letniego dziecka. Często jeżdżę też autobusami i zależy mi na jego lekkości. Mój jest niestety ciężki i duży i w niektórych sytuacjach jest to kłopotliwe.
Nie spodziewam się, że jest to porządny i wytrzymały wózek, liczę się z tym, ze się rozpadnie po sezonie :) tylko czy do tego czasu sprawdzi się na naszych drogach i krzywych chodnikach? Ma go któreś z Was i może podzielić się opinią?
 
Co do wózka z Biedronki to nie wiem, ale czasem te marketowe z zupelnie nieznanych firm okazuja sie solidniejsze od tych reklamowanych. Myśle że jak jest w przystępnej cenie i ma służyć ze tak powiem doraźnie to można sie skusić na niego :)
My się jednak narazie wstrzymaliśmy z zakupem spacerówki, na wakacyjny wyjazd zabieramy nasz duży wózek, a po powrocie jak uskładamy więcej pieniążków to kupimy z inglesiny badź maclarena. Nam ma on służyć jako główna spacerówka także wolimy kupić lepszy, ale o takim dużo tańszym też myślałam, ale to dopiero jak nasza Majcia podrośnie i chodzić zacznie, wtedy na pewno wygodniej mieć taki zwykły.
 
Ja mam 2 wozki, pierwszy od urodzenia joolz day, jestem bardzo zadowolona, ponoc jest lepszy od bugaboo. A pozniej jako spacerowke, nie chcialam typowej skadanej parasolki, zdecydowalam sie na britax b-agile skladany jedna reka praktycznie i jestem super zadowolona, zdaje egzamin typowej parasoli. Moja przyjaciolka ma navington scooner ktory miesci sie w twoim budzecie i tez jest zadowolona. Wybor jest bardzo duzy, sama wiem jak ciezko jest sie zdecydowac :) powodzenia
 
Witam
Dziewczyny co sądzicie o wózkach Jane Cross reverse lub Jane Muum czy któraś z was posiada ten wózek potrzebuje opini ponieważ jestem na kupnie jednego z nich
Bardzo proszę o odpowiedz
Pozdrawiam
 
Mialam jane carrerę, challengera i ridera. Pierwsza sprawa chamulec lubi opadać (jest ręczny). Mi akurat serwis wymienił bez problemu. Innym razem reklamowalam trzeszczący stelaż i uznali to za bezpodstawne (wózek mial 2 m-ce). Serwis ogolnie maja kiepski, niestety przekonałam się na swojej skórze. Wózki ogólnie sa fajne dla dzieci, mają fajne materiały, ale cena jest za wysoka do jakości - moim zdaniem. Jeśli masz jeszcze czas, porozglądaj się za czyms alternatywnym.
 
reklama
ja od początku posiadam wózek-parasolkę Ritmo, to mój pierwszy wózek typu spacerówka i chyba tak już pozostanie, juz moja siostra mi ten model polecała bo sama z niej korzystała... to co mi się w niej najbardziej podoba to jego skrętne, pojedyncze koła przez co prowadzi się go bardzo lekko i cicho
 
Do góry