reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki samochód dla mamy z dzieckiem?

@Kiniut kurcze każdy mówi coś innego.. ja już bez wózka zabieram dzieciaki najczęściej, chodzi o łatwe poruszanie się po mieście. Myślisz, że sprawdziłby się? zmieszcze się z młodymi? zachorowałam na merca..;)
No tak najlepiej się umówic na jazdę próbną, wypróbować auto, obejrzec dokładnie bagażnik i wszystko. Mi się wydaję,ze smart jest wystarczający dla mamy z dzieckiem, a na pewno mega praktyczny, zwrotny, super do parkowania. W salonie Ci pomogą, odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą przetestować. A może merc klasy A? Są super piekne :) I wieksze od smarcika.
 
reklama
no nie wiem tylko czy bedzie mnie stac na leasing merca klasy A.. muszę się zorientować jak to wygląda. bo jeśli różnica w cenie nie jest zawrotna to faktycznie ciut większe dla dwójki dzieciorów by się przydało...;)
 
no nie wiem tylko czy bedzie mnie stac na leasing merca klasy A.. muszę się zorientować jak to wygląda. bo jeśli różnica w cenie nie jest zawrotna to faktycznie ciut większe dla dwójki dzieciorów by się przydało...;)

Nie wiem tez skąd macie info o tak niskiej racie leasingowej. Sprawdźcie czysto przypadkiem nie jest wysokość ratybprzyvwplacie 50% bo tak wychodzi z moich obliczeń ale mogę sie mylić


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najlepiej idź i umów sie na jazdę próbna:) otwórz bagażnik i ocen sama. Na jeździe próbnej postarajcie sie być w komplecie wtedy dopiero zobaczysz czy auto jest dla Was komfortowe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Sprawdzilam przed chwila na ich stronie.. wychodzi 900 za klase A.
(Link do: Promocyjne finansowanie: Mercedes-Benz Auto Idea Sp. z o.o. Białystok) mh, niezla cena... chyba tam jednak podjade dopytac czy aby na pewno tak jest w realu
 
reklama
Do góry