reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

W niedziele był chrzczony mały Dorian, a ja słyszałam podszepty starych ciotek "A co to za imię? Pierwsze słyszę". Miałam im coś odpowiedzieć, ale dałam sobie spokój.
 
reklama
hehe.. u nas w ogóle ksiądz sie pomylił i czytał Damian i na kościelnym papierku tez tak jest .
Akurat babciami sie niema co przejmować .
Jak mial dosyć niebezpiecznego guza to na pogotowiu mu wypisali Daria hehe
 
Neta myslałam kiedyś o Franku, ładne imię, tylko mi nie pasowało.

U mnie bedzie Kubuś, nieważne, że popularne imię, ale nam pasuje bardzo.
 
odnośnie Franka to u mojej siostry całą ciąze miał być Franek, a na koniec zmienili na Kubusia. ja też brałam to imię pod uwage, jednak mąż chce mieć Gabriela.:-)
 
Mi też się podoba Franek, ale pełna wersja tego imienia jakoś psuje rok... Franciszek według mnie brzmi dużo gorzej. Ale jeśli komuś odpowiada to nic tylko nazywać tak synka:-)
My z mężem nadal mamy problem, na jakie imię się zdecydować. Myślałam, że dla dziewczynki będzie łatwiej, bo początkowo mieliśmy kupę pomysłów dla córki, zero dla chłopca. Ale im bliżej rozwiązania,tym trudniej podjąć ostateczną decyzję. Z Marysi chyba już ostatecznie zrezygnowaliśmy. Mój mąż nadal obstawia Zuzannę, ale ja mam wątpliwości. Może Kalina? Jak Wam się podoba?
 
Hej ja z Marcówek, przepraszam, że się wtrace, a co powiecie na Liliana >?? mam duzy problem co do imienia dla córeczki ;<
 
w sumie to nie przejmujcie się, czy sie komuś podoba imię czy nie, ważne żebyście wy byli zadowoleni :)
a gusta są różne, i nie wpasuje się tak, żeby wszyscy w rodzinie piali z zachwytu :))
 
reklama
Do góry