reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

U mnie w rodzinie z "nowego" pokolenia jest 5 kobietek: Nikola,Amelia,Julia,Maja I Iga;) Jest też chłopiec o imieniu Borys;)

Ja juz dawno wymyslilam ze bedzie Oliwia albo Marcela;) A chlopiec Marcel,Oliwier albo Daniel;) Chociaz moze mi sie jeszcze cos zmieni...;)
 
reklama
dla dziewczynki myslalam(intuicyjnie czuje ze to corcia) Milenka albo michalinka.....gorzej z chlopczykiem bo wszystkie imionka jakie mi sie podobaly sa do okola w rodzinie i u znajomych)))ale mysle o Jasku)))chyba ze tatus cos wymysli:-)
 
Nie mam pojecia. M sie podoba Isabell a mi cos ostatnio spasowala Mia chodz tez podoba mi sie Noelia ale znow znaczenia nie i Zosia. Dla chlopczyka M sie podoba Filip chodz mi znow nie za bardzo. Dla chlopczyka najbardziej podoba mi sie Jakub, Alexsander i Jonathan. Ale nie mam pojecia, pewno do dnia porodu nie bedziemy zdecydowani.
 
Z tabeli wychodzi dziewczynka więc skupiam się na żeńskich imionach ;)
Na chwilę obecną moje typy to Alicja, albo Ada...choć jak znam siebie to kilka razy te typy ulegną zmianie ;)
Dla chłopca chyba Bruno...choć ostatnio wyszukałam też inne takie, jak sadzę, dość oryginalne - Iwo.
Problem tylko z odmianą, bo odmienia się podobne jak Bruno i o ile stwierdzenie "Idę na spacer z Brunonem" brzmi dla mnie ok, to "Idę na spacer z Iwonem" już jakoś dziwnie.
 
reklama
Do góry