reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

reklama
A nie ma tu przypadkiem profesora Miodka ? Pomógłby nam w tej sprawie :-D Ale mnie się również wydaje że poprawnie brzmi Iwem.
Co do naszego wyboru imion to musieliśmy sobie dobrać, gdyż jak się okazało na ostatnim usg będziemy mieli nie jednego szkraba ale dwójkę hehe Więc do wybranych już wcześniej Oliwki i Kubusia dołączyli również Jagódka i Tomuś. Czas i dogodne ułożenie bliźniaków pokaże co zostało zmajstrowane:-D
 
Ja mam już Olafa w domu (3 lata we wrzesniu).
Mial byc wlasnie Iwem lub Gabrielem. Lub Otto.

Czy sa moze tutaj 'mieszane' pary ? (polka+obcokrajowiec?)

Co do imion Mia i Kira.. 3 Lata temu opiekowalam sie dwoma dziewczynkami-siostrami, o takich wlasnie imionach.


Ja nie mam swoich typow, wydaje mi sie, ze jeszcze za wszesnie.
Na pewno nie bedzie to skomplikowane imie, na pewno bedzie to imie, ktore bedzie znaczylo cos i po polsku, i po angielsku (co by i moi rodzice i mojego partnera mogli wypowiedziec)...Ale zobaczymy :)
 
Zgadzam się z Wami dziewczyny, że "z Iwem" brzmiałoby lepiej, ale zasady poprawnej polszczyzny są temu przeciwne ;) Obcy jzyk polski

A swoją drogą to nie zdawałam sobie sprawy, że wybór imienia to taka trudna sprawa...
 
Mi dziś do głowy właśnie wpadł Iwo i Martynian więc zaczyna się coś kształtować dla chłopaka bo dziewczynka zostanie lena i to nie ulega watpieniu.A tobie figo zazdroszcze.
 
My wybralismy imiona naszych dzieciaczków dośc szybko a własniwie same się wybrały. Córeczka będzie Emilka a właściwie Mila po mojej zmarlej Mamusi a synek po tatusiu Paweł. Drugie imie wybierze Maciek dla siostry lub brata:-)
 
ja mialam wybrane milenka ale cos ostatnio moja mam mi napomknela zebym wybrala jakies tradycyjne imie i sie zastanawiam. a co do chlopca to nie wiem nic.
 
Nie wiem czy już tu pisałam cosik... Ale dziewczynce damy chyba Helenka, bo mi się... Lenka podoba ;) Ale Lena bardzo popularna, Helena mniej, no i u nas dwie babcie Heleny (moje babcie). A chłopczyk może Janek? Ja to taka konserwa jestem jeśli o imiona chodzi. Nawet jak mi się te egzotyczne bardzo podobają (ale tez nie wszystkie), to jakoś dziecku chciałabym dać te najprostsze. Przynajmniej na pierwsze ;)
Co do Janka mąż się nie może zdecydować i cały czas ze mnie żartuje, a to, ze Zenobiusz, albo Eustachy :D
 
reklama
Do góry