reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imionka?

reklama
A u nas jeśli będzie dziewczynka to będzie Oleńka - męża wybór, niech mu będzie. Zresztą mi też się podoba, ale ja bym była za Lilianną, Leną albo Niną.

A chłopiec - nie mam pojęcia, liczymy na kobitkę:-) :tak:
 
A u nas jeśli będzie dziewczynka to będzie Oleńka - męża wybór, niech mu będzie. Zresztą mi też się podoba, ale ja bym była za Lilianną, Leną albo Niną.

A chłopiec - nie mam pojęcia, liczymy na kobitkę:-) :tak:


Aleksandry to niezłe diabełki -wiem coś o tym :tak::-D

Wszystkie trzy pozostałe imiona bardzo ciekawe .....mam koleżankę LILĘ nie Lilianę (strasznie się denerwowała jak ktoś :dry:brał ją za Lilianę ):-)
 
To prawda, że imię chyba powinno pasować też do nazwiska. Zdarzyło mi się kiedyś poznać osobę o nazwisku MIEDNICA, której to nazwisko właśnie nie podobało się do tego stopnia, że dla córki zapragnęła wybrać chociaż piękne imię. Wybrała DOLORES.
Jak to brzmi?
Dolores Miednica. Moim zdaniem Monika czy Maria np. zabrzmiało by w tym przypadku lepiej i dziś już bym tego na pewno nie pamiętała.
 
Niusia 23 mi sie podoba najpierw Wiktor potem Hubert ale wybor i tak nalesy do WAS:-D :-D :-D !!!
Ja mam juz "gotowe" i sprawdzone imionka takze moze ktos skorzysta:-) : Fabian- na poczatku bylam anty bo to wybor meza ale teraz mi sie podoba bo mam fajnego dzieciaka:-) , Kornelia to moj wybor no i cora tez cudowna chociaz z pazurem:laugh2: , hihihi!
No i w koncu na trzecie szczescie chcialabym albo Bartusia(pierworodny mial byc ale przegralam bitwe:laugh2: ) albo Wiktorie lub Kinge
I co wy na to:happy: ?
 
Ja co prawda z wrześniowych mam, ale temat bardzo mi bliski więc pozwoliłam sobie na wpis:-)
Mamy kłopot z mężem, bo imion już dawno mieliśmy wybrane, tylko niestety ubiegła nas rodzina:baffled:. Miał być Jakub, ale rok temu właśnie brat męża doczekał się potomka i oczywiście nazwali go Kubusiem. Wole jednak uniknąć sytuacji aby obydwa szkraby tak samo się nazywały więc Kubuś niestety odpada. Potem miał być Milan bądź Iwo. No i jak na złość kuzyna syn Milan, a kuzynki Iwo. Więc póki co dla chłopczyka mamy Mieszko, a dla dziewuszki Julka, bądź Antosia.
 
Ojej...........chyba taka Blanka nikomu się nie podoba :-(
Mojemu mężowi się podoba nawet bardzo i sama jestem zaskoczona ....jak mu rzuciłam tą propozycję powiedział śliczne !:-)

E...tam mamy tyle czasu jeszcze pewnie 100-razy nasze typy się zmienią :-)
 
reklama
Do góry