reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imionka?

.....żeby nie było ,żę u nas cisza z imionami ..........:-D

Teraz na fali Maja i Jan :-D

Trzeba będzie zrobić jakąś listę i systematycznie wykreślać bo my to chyba z Mężem przez cały alfabet przelecimy do tego października :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Ojej...........chyba taka Blanka nikomu się nie podoba :-(
Mojemu mężowi się podoba nawet bardzo i sama jestem zaskoczona ....jak mu rzuciłam tą propozycję powiedział śliczne !:-)

E...tam mamy tyle czasu jeszcze pewnie 100-razy nasze typy się zmienią :-)
Koleżanka kuzyna do nazwiska Mont dostała imię Blanca. Po prostu rewelka.:-D
 
.....żeby nie było ,żę u nas cisza z imionami ..........:-D

Teraz na fali Maja i Jan :-D

Trzeba będzie zrobić jakąś listę i systematycznie wykreślać bo my to chyba z Mężem przez cały alfabet przelecimy do tego października :-D:-D:-D:-D:-D

Hmmm... Maja... piękne imię ;-) ...moje ;-)
 
a piękne ,piękne Majako i chodzi mi po głowie od długiego czasu ale czy ustąpi Klarze,Marii,Blance kto to wie???:-D
 
ja tam nie będę żadnych udziwnień wprowadzać i damy z mężem po prostu Ola a chłopakowi Mikołaj lub Kacper
 
Najnowsze wieści z naszego imionkowego frontu: Filip - zostaje, ale Oliwia - chyba nie... teraz rozważamy Julię :-)
 
u nas połowa znajomych co ma córunie dała Julia wiec dla nas odpada! a co do kota to też mamy czrnego kocura, syberyjskiego leśniego (jest ogromny) i wabi się Dragon wiec dla dzidzi nie pasuje:)
 
reklama
Na bieżącym etapie wciąż nie mogę przeforsować Emilki i Krzysia. Na drodze kompromisu doszliśmy do Paulinki i Jakuba. :baffled:
 
Do góry