reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imionka?

Oj ....nie chcę zapeszać ale chyba podczas pobytu w Polsce doszliśmy z Mężulkiem do porozumienia :

będzie : Jan albo Maria

myślę ,żę tak już zostanie ....ale kto to wie ?:-D :-D :-D
 
reklama
Edyta 27 tak łatwo się proszę nie poddawać .Imię dla dziewczynki i dla chłopca musi być przygotowane i sukienusia chociaż jedna różowa koniecznie !!:-)
 
U mnie dalej nic z wyborem imion :-p Ja jakoś nie umiem się za to zabrać... ;-) Może jak płeć poznamy to zaczniemy mysleć...chociaż z tą płcią do końca nie wiadomo i trzeba być przygotowanym i tak na męskie i damskie imię :happy:

Majako Julia polecam :-) Piękne imię wszyscy mi to ciągle powtarzają :laugh2:;-):-)
 
Ja parę lat temu wymyśliłam sobie imię Oliver i tak już postanowiłam. Nad dziewczynką się tak bardzo nie zastanawiam bo mam przeczucie na synka, ale podoba mi się Milenka, niestety od paru lat nazywam tak mojego kocurka, więc nici.:wściekła/y:
 
u nas z Alicja z pierwszego miejsca spadla na drugie i teraz przoduje Marlenka, a z chlopakiem zostajemy przy Mikołaju, choc nie jest to imie przy ktorym sie rozplywam...no ale maz nie chce zadnych z "sz" i "cz"..a mi sie o wiele bardziej podoba Szymon, Mateusz czy Miłosz...no ale moze bedzie dziewczynka i dylematu nie bedzie;-)
 
Na razie moj maz uparcie nie chce nawet rozmawiac o imionach dla chlopca :-( dla niego to jest dziewczynka i koniec. Imona nad ktorymi sie zastanawia to Amelia, Zofia, Eliza, Emilia (to mi sie strasznie podoba i po francusku tez niezle brzmi).
 
kaczusia bardzo mi się podoba Amelka ,Zosia i Emilka .....Piękne dla małej dzidzi i dla dorosłej kobitki .Bardzo Ci życzę ,żeby to była dziewczynka :-)
 
reklama
Do góry