reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imionka?

reklama
O Matko ....!

Mąż wałkuje teraz imię KAJETAN-(KAJTEK) i JURAND (zdrobnienia brak):szok:

muszę coś wymyśleć zanim będzie za późno :baffled:
 
Rudson sama jestem ciekawa jakie ostaecznie wybierzemy te imionka .....rodzicom i teściom nic nawet nie wspominam o naszych pomysłach bo jak jeszcze oni zaczną dodawać swoje "trzy grosze" to będzie prawdziwa katastrofa :-D
 
To fakt Norge, ja jak powiedzialam rodzicom o naszych opcjach...to zaraz zaczely sie komentarze typu" a ja to nie wiem czy Lucja to dobry pomysl to takie powazne imie itp itd..."

A u nas skonczyly praktycznie rozmowy na temat imion...wiec chyba Lucja Zuzanna lub Dominik goruja hahahaha
 
Rudson a propos imienia Łucja .Mój Mąż jakieś dwa lata temu nadał mi pseudonim artystyczny "Łucja" i mojego imienia nie używa wcale :-D
Znajomi podchwycili i tak już zostało .Nie mam na to wpływu ......Mojego imienia Aleksandra już dawno nie słyszałam :-D
 
Mnie się podobało imię Kajetan, ale dla pieska lub kotka. Kiedy 1,5 roku temu przyniosłam do domu malutkie 3 tyg. stworzonko od razu nazwałam je Kajtusiem.

Oto mój maleńki Kajtek, poznajcie:



Zatem, w moim przypadku Kajtuś zawsze będzie kotkiem.
 
Ika s muszę koniecznie opowiedzieć mojemu ślubnemu o Twoim kocie :-D,
może da za wygraną :laugh2:.
Moi rodzice mięli jamnika "Zuzę" a teraz mają "Tosię ".Więc w moim przypadku te imionka odpadają :-D
 
ze tak swoje 3 gorsze dorzuce ja zawsze chcialm miec Antonie no niestety nie wyszlo przy corce maz sie nie godzil wiec dalismy julia a z maly mt osie uparaklm na Antoniego i nie bylo silnych na zmiane nawet do urzedu pojechalam z mezem zeby mi numeru nie wykrecil:)

a tak pozatym podobalo mi sie jeszcze adrianna, zuzanna
a dla chlopca wladzio:) stanisław, kajetan, szymon bylo tego ale i i tak mam ANTONIO JAK BANDERAS PAWIE :) HIHIHI
 
reklama
Jesli chodzi o dziewczynke to podobaja mi sie imiona: Alicja,
Marlena i Judyta. Moj maz obstaje zas przy Ewie i Agacie. Jesli chodzi o chlopcow to tutaj niestety jestem malo kreatywna. Bardzo podoba mi sie Adam ale niestety brat mojego slubnego tak sie zwie:baffled: Potem Mateusz...ale moj maz ma wade wymowy i niestety wszystkie imoiona z literami "sz" i "cz" odpadaja..hehe. Ostatnio wymyslilam - Mikołaj
 
Do góry