reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imionka?

reklama
Mój Mąż kiedyś wymyślił Władka na cześć swojego śp. dziadka ....ale musiałam mu to wybić z głowy bo dla mnie mały Władzio jest nie do przyjęcia :no::no:
 
Dla mnie też, ale jak Jagiełło to Władysław:-)
Ja miałam się nazywa Józefa, po pradziadkach Józkach i prababci Józi, na szczęście rodzice byli mądrzejsi niż dziadkowie.
 
Gy mama mojej mamy umarła miesiąc przed moimi narodzinami tata chciał być miły dla mamy i zaproponował imię po babci - Jadwiga. Dzięki Bogu mama się nie zgodziła:-) Chociaż teraz Jadzie i Zosie są na topie.
 
mnie chcieli dać na pierwsze Kaśka ale na szczęście dali Joanna,za to na drugie Kaska mam,na trzecie dałam sobie sama po mojej ukochanej śp.Babci Łucji!

moja znajoma ma 2 synów o imionach Antoś i Zygmunt,chyba trochę przegięła,teraz jest też w ciąży w 6 mcu i za niedługo znajomi zaczną robic zakłady jak dadzą na imię teraz dzieciakowi!
 
reklama
Mi się też Antoś podoba ....ale teraz bardzo modne więc co trzecie dziecko nazywa się Antoś albo Antosia

U nas bez zmian Jan albo Maria :-)
 
Do góry