reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie łóżeczko?

Nie mam zdjec od klientow lozeczka dostawnego, ale wlasnie zaczynam o nie prosic poniewaz jest najczesciej wybranym produktem zeszlego roku, wygodne to, bo rodzice nie musza wstawac w nocy do dziecka, ja mysle o niskiej kolysce, ktora rowniez moglaby miec podobne zastosowanie, tylko gorzej, ze nie ma regulacji poziomu dna by dopasowac,
U nas świetnie sprawdziło się łóżeczko-dostawka z funkcją kołyski, o takie:
Polecam szczególnie do małych sypialni. Starcza na pierwszych kilka miesięcy zanim maluszek podrośnie. Ale oprócz małych gabarytów jego najwspanialszą cechą jest to, że dziecko śpi zaraz obok nas. A świeżo upieczona mama nie musi wstawać, aby podnieść dziecko do karmienia lub aby sprawdzić, czy z dzieciątkiem wszystko w porządku. Jest białe, więc kolor ostatnio bardzo modny i uniwersalny. Z funkcji kołyski niestety nie korzystaliśmy, ponieważ korzystaliśmy z łóżeczka jako dostawki. Lecz podejrzewam, że również by się sprawdziła, jednak jako wolnostojący mebelek (wtedy wystarczy dokręcić boczną ściankę szczebelków łóżeczka, a do nóżek bieguny kołyski dołączone do zestawu). I dodatkowo w tym łóżeczku można regulować wysokość dna.
 
reklama
Ja mam łóżeczko które sobie upatrzyłam w czestochowie ;-) Ja kupowałam to wlasnie wchodziła moda na łózeczka turystyczne, ale po obejrzeniu w salonie gdzie było kilkanascie rodzajow samych łózeczek, zdecydowalismy sie na łózeczko drewniane, ale takie która da sie przerobic na tapczanik.
To jest chyba firma Pacyga, my mamy akurat w kolorze ciemnym.
Łóżeczko Fala | Sen | Łóżeczka | Drewniane | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa

jezeli chodzi o materac to zdecydowanie gryka, pianka kokos.



Ja długo szukałam odpowiednich mebli do pokoiku mojej córeczki Anielci.

Znalazłam taki artykuł i on pomógł.
Link do: Łóżeczka Dla Dzieci | INTO Passion

Kornelcia
 
Ja polecam takie łóżeczko dla niemowląt Link do: Drewniane Łóżeczko Classic 120x60 - Nizio Home Jak maluszek podrośnie, to wtedy można zdjąć przednią ściankę ze szczebelkami i zrobić z tego dziecięcy tapczanik, więc jest to już na lata :)
lozeczko-classic-ii.jpg
 
Czy napiszę mi któraś przyszła mama wymiary łóżeczka dla swojego dzieciatka? Chodzi mi o wysokość całkowita oraz na jakiej wysokości są otwory na najwyższy punkt materaca. Dziś przyszło moje i wydaje mi się niskie, wszędzie piszą standardowy wymiar łóżeczka 120x60 ( w środku )...
 
Do góry