reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie pampersy dla noworodka

Dołączył(a)
10 Maj 2019
Postów
6
Cześć dziewczyny,
Za 5 tygodni termin porodu, a brakuje nam do wyprawki jeszcze pampersow. Jakie polecacie, które się u Was sprawdziły?
Podpowiedzcie coś☺️
Dzięki wielkie!
 
reklama
U nas wszystkie sa akceptowalne. Maja takie roznice.
Pampers fajne, bardzo dobrze sie zaklada, miekkie.
Lipilu i babydream tez fajne, ale bardziej sztywne
Dada mi sie nie podobala, ze wzgledu ze ciezko sie te paski do zaczepiania oddziera.. naszarpalam sie i nie kupuje.
Ale ogólnej sama wyprobujesz ktore podpasuja. Ceną wcale sie tak pampersy nie roznia od innych. O 2/3zl...
 
reklama
Oj różnią cena różnią ;) No chyba ze te dyskontowe to tak, ceny zbliżone.
U nas dada, lidlowe i rossmanowe ale te w małych paczkach się sprawdziły. Fajne miękkie i chłonne. Pampersy strasznie mi śmierdzą.
Trudno powiedzieć co danej pupie podpasuje. Trzeba sprawdzić.
A najzdrowiej to wielo ;)
 
W data jest ten pasek zawartosci? W tych zwyklych czy fioletowych?
Pampers niby dobra firma lecz miałam na początku to smółka dziecka wylatywała bokami co nigdy mi się nie zdażyło kupując Dada. Jeżeli zdecydujesz się na Dada to pampersy mają fajny pasek stanu pampersa
Żółta kreska pampers suchy
Jasna niebieska pisiu
Mocniejsza niebieska znaczy do przebrania
I taki podchodzący pod zieleń znaczy kupka.
 

Załączniki

  • IMG_20190602_092839.jpg
    IMG_20190602_092839.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 190
Polecam Dada z biedronki. Miałam przy pierwszym i mam obecnie przy drugim. Nie polecam Bella Happy czy jakos tak bo są, przynajmniej wg mnie sztywne i (nie moglam wyjsc z podziwu ale mierzylam) mniejsze niz pieluszki Dada, chociaż to ten sam rozmiar. Mniejsze wiec mniej chłoną. Pampersy u nas nie przeszły, ponieważ nie sa tak chlonne jak inne pieluchy, akurat pod tym wzgledem to nawet te Happy byly lepsze. Nie wiem skąd taki popyt na Pampersy a cena przecież nie jest niska. Dodatkowo na niekorzysc dziala to, ze sa perfumowane. Mialam tez Lupilu z Lidla, cenowo ok i jakosc tez nie zla ale z chlonnoscia przegrywaja z Dadami :) innych pieluch nie uzywalam ale to prawda, ze trzeba sprawdzic czy twojego dziecka nie uczulaja jakies. Slyszalam od znajomych o roznych takich niemilych przygodach. U mnie od urodzenia byly dzieci ubierane w pieluchy z biedronki. Nic im nie bylo.
 
Polecam pieluszki Pampers premium care.
Sa bardzo cienkie ( przed zalozeniem 8-) ), dobrze chlonia-jak maluszek nasiusia to robi sie galaretka, maja tez pasek wilgotnosci. Sa przewiewne i dla mnie najwazniejsze to pozostawiaja sucha pupcie maluszka. W takie upaly jak dzis jest to bardzo wazne aby nie bylo odparzen.
 
U nas też najlepiej sprawdzają się Pampers Premium Care ( ew standard). Kupuję w ofertach promocyjnych, choć i tak tanio nie jest. Od urodzenia ani razu nie było problemu z pupą.
 
U nas sprawdziły się Huggies, co najważniejsze, zero jakichkolwiek podrażnień i odparzeń pupy. Jeśli też ich używacie, fajną cenę promocyjną mają teraz w Carrefourze.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry