reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie pampersy najlepsze?

Zawsze układam w dół :)
Miałam jedną paczkę lupilu jak był noworodkiem i nam nie przeciekały, ale na każdym dziecku układa się inaczej lub może takie partie się trafiły 😅 mi jak wspomniałam wyżej najbardziej odpowiadają happy. Dada mam wrażenie, że ledwo zrobi siku i już strasznie śmierdzi, więc trzeba bardzo często zmieniać. Happy mają też dużo lepsza chłonność i nie ma wrażenia, że pampers jest z każdej strony mokry. Ale to najlepiej kupić małą paczkę i samemu sprawdzić 😉
 
reklama
U nas sprawdza się biała Dada i tradycyjne Pampersy, synek jest zalany ale tylko gdy za duźo nasika i po prostu przebiera 🙈- czyli w nocy gdy o tej porze zapomnę go przebrać. No musi być w nocy przebrany bo inaczej rano jest powódź 😄
 
U nas sprawdza się biała Dada i tradycyjne Pampersy, synek jest zalany ale tylko gdy za duźo nasika i po prostu przebiera 🙈- czyli w nocy gdy o tej porze zapomnę go przebrać. No musi być w nocy przebrany bo inaczej rano jest powódź 😄
U nas tez musi być przebrany, inaczej by pływał...
Chyba wycofane? Nie są nigdzie dostępne
 
Ja używałam złotych Dada, ale mam wrażenie, że coś się zepsuło od kiedy te białe wprowadzili. Tetaz śmierdzą. Niebieskie Dady oraz Lupilu moim zdaniem przeciekają, ubranko wilgotne, a w dodatku jak pieluchę ściągam to pupa zawsze jest mokra. Nawet, jak w pieluszce prawie nic nie ma. Lubiłam oryginalne Pampersy Sleep & Play, bo cieniutkie były i chłonne, ale jakoś ich nie widzę teraz w sklepie, do którego mąż ma vouchery z pracy. Teraz kupuję Pampers Active Baby i jestem zadowolona.
 
Chyba wycofane? Nie są nigdzie dostępne
Szkoda bo u nas sprawdziły się super. Nigdy nie przeciekły, nawet jak była biegunka. Ja mieszkam za granicą i tutaj są normalnie dostępne. Wiem,że kiedyś można było je kupić w Auchan. Używaliśmy jeszcze Lupilu z Lidla i też dawały radę. Ewentualnie Pampers ale one naszpikowane chemią i śmierdzą.
 
Jestem w szoku, ile osób poleca lupilu 😳 u nas przeciekały strasznie, i wydawało mi się że to taki szajs. A tu proszę. Jednak każdemu sprawdza się co innego.
 
Jestem w szoku, ile osób poleca lupilu 😳 u nas przeciekały strasznie, i wydawało mi się że to taki szajs. A tu proszę. Jednak każdemu sprawdza się co innego.
Dla mnie nie ma lepszych pieluch niż biała dada. Są chłonne, nic nie przeciekało. Używaliśmy przez kilka pierwszych miesięcy. Teraz córeczka ma 8 miesięcy a synek ponad 2latka, więc ta zmiana pieluszki nie jest już tak często jak u noworodusia dlatego używamy dade złota, Zielona, rossmannowskie (zalezy co jest na promocji)
 
reklama
Do góry