reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie są pierwsze objawy ciąży?

Bo pieniądze trzeba umieć wydatkować. A tu mam wrażenie, że jednak autorka tematu pochodzi z bogatej rodziny i niestety sporo jej jeszcze się wydaje. Np. wydaje jej się, że jak są pieniądze, to może mieć co chce. Taka zachcianka.

edit. No i np. pisze, że cały poprzedni rok była za granicą... A nie wydaje się Wam, że w tamtym roku to dopiero powinna kończyć szkołę średnią? Zakładając, że 19 lat skończyła w 2020r., to w maju powinna pisać maturę (o ile była w liceum).

Wiesz...nie każdego ciągnie do książek.. ;)
 
reklama
Swoją drogą fajna praca za granicą, bez doświadczenia, szkoły itp zarobić tyle w rok (wiadomo za granicą trzeba też mieszkać, jeść, żyć itp), w czasach gdzie na świecie zaczęła się pandemia Covid i większość się zamykało, traciło pracę itp[emoji81]
 
Początkowo myślałam, że może faktycznie dziewczynę trzeba wspomóc...
Ale kto normalny chwali się swoimi pieniędzmi?
Jestem ciekawa czy wie jakie są koszty prowadzenia działalności... No chyba że pracuje u kogoś, ale wtedy to wiadomo, że zarobki są dużo niższe...
 
A ja uważam, że to kolejny troll, który przyszedł się pochwalić i zobaczyć jak inni zareagują, że dziecko nie ma pracy, a ma prawie milion na koncie i chce mieć teraz dziecko 🤷‍♀️

Moja droga, ja temu wcale nie zaprzeczam.
Bardzo chętnie się dowiem, w którym państwie są takie hojne wynagrodzenia za opiekę nad dziećmi.
 
Troll nie troll jak przeczytalam wasze przygotowanie do maciezynstwa to sie śmiałam w glos. Same chyba w to nie wierzycie. Biorac pod uwage, to ilu ludzi nie planuje potomstwa a pozniej sa wspanialymi rodzicami i to, ze to wasze rozkminianie co zrobie kiedy... kompletnie sie nie sprawdza. Nie rozumiem zakladania na poczatku planowania rodziny, ze partner mnie opusci i zostane sama z dzieckiem.
Jakies dziwne jazdy macie...
 
reklama
Troll nie troll jak przeczytalam wasze przygotowanie do maciezynstwa to sie śmiałam w glos. Same chyba w to nie wierzycie. Biorac pod uwage, to ilu ludzi nie planuje potomstwa a pozniej sa wspanialymi rodzicami i to, ze to wasze rozkminianie co zrobie kiedy... kompletnie sie nie sprawdza. Nie rozumiem zakladania na poczatku planowania rodziny, ze partner mnie opusci i zostane sama z dzieckiem.
Jakies dziwne jazdy macie...
ja znam takich, którzy planowali i są tragicznymi rodzicami, tak więc kiepski argument ;)
 
Do góry