reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jasnobrązowy śluz

Mój ginekolog powiedział żebym poczekała do wizyty (mam w czwartek) i dalej się boję, nie wiem co mam ze sobą zrobić żeby o tym nie myśleć
 
reklama
Mój ginekolog powiedział żebym poczekała do wizyty (mam w czwartek) i dalej się boję, nie wiem co mam ze sobą zrobić żeby o tym nie myśleć
Poczekaj spokojnie, nie panikuj, stres jest w ciąży niewskazany żeby nie powiedzieć, że zabroniony! Wiem, łatwo powiedzieć, ale skonsultowałaś się, to dobrze. Z racji panującej sytuacji wizyta w szpitalu wcale nie jest dla nas taka obojętna, dlatego obserwowałabym sytuację i jechałabym do szpitala tylko gdyby coś gorzej się działo.
 
Ja tak miałam, pierwszy raz też około 7tc. Lekarz na SOR gin-poł mnie wyśmiał:(, nic nie zrobił oprócz wywiadu... Na drugi dzień byłam u swojego prowadzącego i wszystko było ok. Dał mi luteinę dla mojego komfortu psychicznego. Takie plamienia jeszcze miałam długi czas. Dodam, że sprawdzałam wręcz obsesyjnie czy nie ma plamienia i było prawie za każdym razem, taka kawa z mlekiem, czasem z brązowa nitką. Ale nic sie nie działo, żadnych krwiaków itd. Lekarz mówił, że tak czasem jest i o niczym to nie świadczy. Moja córka zaraz kończy rok :).
 
Dziś robiłam badanie bety hcg wynik 41373 gdyż w czwartek był 24434,00 na wszystkich stronach z kalkulatorami tego chormonu wychodzi ze mam mały przyrost, zadzwoniłam do lekarza prowadzącego powiedział że wynik ok
Sama nie wiem co mam myśleć
Z tego co pamiętam to później już beta tak szybko nie rośnie.
 
Dziś robiłam badanie bety hcg wynik 41373 gdyż w czwartek był 24434,00 na wszystkich stronach z kalkulatorami tego chormonu wychodzi ze mam mały przyrost, zadzwoniłam do lekarza prowadzącego powiedział że wynik ok
Sama nie wiem co mam myśleć

Kalkulatory pokazują Ci za niski wynik, dlatego że od poziomu Beta hcg 6000 ten hormon przestaje rosnąć tak szybko. Masz zupełnie normalny przyrost.
 
Cześć dziewczyny jest w 8 tyg i wczoraj miałam identyczna sytuacje z jasnobrązowym śluzem, w poniedziałek było widać zarodek z bijącym sercem ale tez drugie jajo płodowe nierozwinięte. Rano poszłam do poradni na NFZ ale lekarz zbadał mnie tylko ręcznie i stwierdził ze jest ok plus dla świetego spokoju dał mi skierowanie na usg ale jak to na NFZ dopiero na piątek. Czekać czy iść dzisiaj prywatnie? Jak myślicie
 
Cześć dziewczyny jest w 8 tyg i wczoraj miałam identyczna sytuacje z jasnobrązowym śluzem, w poniedziałek było widać zarodek z bijącym sercem ale tez drugie jajo płodowe nierozwinięte. Rano poszłam do poradni na NFZ ale lekarz zbadał mnie tylko ręcznie i stwierdził ze jest ok plus dla świetego spokoju dał mi skierowanie na usg ale jak to na NFZ dopiero na piątek. Czekać czy iść dzisiaj prywatnie? Jak myślicie
Jeśli było to jednorazowe ,to nie ma co panikowac, zdarza się, jeśli dalej plamisz to do gina prywatnie
 
Cześć dziewczyny jest w 8 tyg i wczoraj miałam identyczna sytuacje z jasnobrązowym śluzem, w poniedziałek było widać zarodek z bijącym sercem ale tez drugie jajo płodowe nierozwinięte. Rano poszłam do poradni na NFZ ale lekarz zbadał mnie tylko ręcznie i stwierdził ze jest ok plus dla świetego spokoju dał mi skierowanie na usg ale jak to na NFZ dopiero na piątek. Czekać czy iść dzisiaj prywatnie? Jak myślicie
W moim przypadku obserwowałam ten śluz przez cały dzień, po południu zadzwoniłam do prowadzącej mojej ciąży ona kazała zwiększyć dawkę progesteronu i na drugi dzień już nic nie było, tak że jeżeli śluz pojawił się i szybko zniknął to nie ma co się martwić na zapas no a jakbyś nadal to miała albo byś czuła ból to niezwłocznie do gina
 
Cześć dziewczyny, ja mam takie pytanie, jestem w 7 tygodniu ciąży i dziś rano po sikaniu na papierze toaletowym zobaczyłam jasnobrązowy śluz, nic mnie nie bolało i dobrze się czułam
W grudniu doszło do poronienia, więc teraz wszystkiego się boję
Może któraś z was tak miała?
Czy to jest powód do obaw?
Ja tak miałam i mnie to początki problemów z krwiakami. Co prawda wszystko jest od 20tc juz dobrze aktualnie prawie 33tc. Ale byly u mnoe ogromne krwawienia kilka dni po plamieniu
 
reklama
Cześć dziewczyny jest w 8 tyg i wczoraj miałam identyczna sytuacje z jasnobrązowym śluzem, w poniedziałek było widać zarodek z bijącym sercem ale tez drugie jajo płodowe nierozwinięte. Rano poszłam do poradni na NFZ ale lekarz zbadał mnie tylko ręcznie i stwierdził ze jest ok plus dla świetego spokoju dał mi skierowanie na usg ale jak to na NFZ dopiero na piątek. Czekać czy iść dzisiaj prywatnie? Jak myślicie
U mnie to były krwiaki tak się zaczęła historia . Na początku brązowy śluz potem krwotoki ale od 20tc jest ok aktualnie prawie 33. Jak masz możliwość iść wcześniej bo się martwisz to idz. Będziesz spokojniejsza
 
Do góry