reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Jasnobrązowy śluz

Rozwiązania
0
Mój ginekolog powiedział żebym poczekała do wizyty (mam w czwartek) i dalej się boję, nie wiem co mam ze sobą zrobić żeby o tym nie myśleć

reklama

GabrielaNowak85

Moderator
Członek załogi
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Mój ginekolog powiedział żebym poczekała do wizyty (mam w czwartek) i dalej się boję, nie wiem co mam ze sobą zrobić żeby o tym nie myśleć
Poczekaj spokojnie, nie panikuj, stres jest w ciąży niewskazany żeby nie powiedzieć, że zabroniony! Wiem, łatwo powiedzieć, ale skonsultowałaś się, to dobrze. Z racji panującej sytuacji wizyta w szpitalu wcale nie jest dla nas taka obojętna, dlatego obserwowałabym sytuację i jechałabym do szpitala tylko gdyby coś gorzej się działo.

pisces

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja tak miałam, pierwszy raz też około 7tc. Lekarz na SOR gin-poł mnie wyśmiał:(, nic nie zrobił oprócz wywiadu... Na drugi dzień byłam u swojego prowadzącego i wszystko było ok. Dał mi luteinę dla mojego komfortu psychicznego. Takie plamienia jeszcze miałam długi czas. Dodam, że sprawdzałam wręcz obsesyjnie czy nie ma plamienia i było prawie za każdym razem, taka kawa z mlekiem, czasem z brązowa nitką. Ale nic sie nie działo, żadnych krwiaków itd. Lekarz mówił, że tak czasem jest i o niczym to nie świadczy. Moja córka zaraz kończy rok :).

pisces

Rozwiązania
0
Dziś robiłam badanie bety hcg wynik 41373 gdyż w czwartek był 24434,00 na wszystkich stronach z kalkulatorami tego chormonu wychodzi ze mam mały przyrost, zadzwoniłam do lekarza prowadzącego powiedział że wynik ok
Sama nie wiem co mam myśleć
Z tego co pamiętam to później już beta tak szybko nie rośnie.

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Dziś robiłam badanie bety hcg wynik 41373 gdyż w czwartek był 24434,00 na wszystkich stronach z kalkulatorami tego chormonu wychodzi ze mam mały przyrost, zadzwoniłam do lekarza prowadzącego powiedział że wynik ok
Sama nie wiem co mam myśleć
Kalkulatory pokazują Ci za niski wynik, dlatego że od poziomu Beta hcg 6000 ten hormon przestaje rosnąć tak szybko. Masz zupełnie normalny przyrost.

Do góry