reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jasnobrązowy śluz

Cześć dziewczyny muszę ponownie zadać to pytanie. Po sytuacji z brązowym śluzem poszłam do giną prywatnie zrobił usg powiedział, ze wszystko jest w jak najlepszym porządku i żeby się nie martwić. Chodzę prywatnie do dobrego ginekologa konsultanta wojewódzkiego. W piątek i dzisiaj ponowna sytuacja. Co myślicie? Jest to moja pierwsza ciąża dlugowyczekiwana staram się nie stresować. Czy któraś tak miała z takim śluzem ba dłużej?
 
reklama
Ja do 12 tv, miałam taka sytuację 3 razy, jednorazowe brazowe plamienie ,nic złego się nie stało, a i po samym badaniu może się pojawić krew
 
Mam tak przy kazdym twardym stolcu, jak kaszle albo mocno kicham powodem sa slabe naczynia i durze ukrwienie ( jak dmucham nos tez z krwia zawsze)
Bylam w jednym tygodniu 2 razy u innych lekarzy bo bardzo sie balam, kazdy powiedzial ze wszystko ok.
Plamie na brazowo, nigdy wiecej niz 2/3 razy dziennie i nie dluzej niz 2 dni pod rzad.
Mam nadzieje ze u ciebie to tez taka balahostka[emoji8][emoji8]
Pozdrawiam
Cześć dziewczyny muszę ponownie zadać to pytanie. Po sytuacji z brązowym śluzem poszłam do giną prywatnie zrobił usg powiedział, ze wszystko jest w jak najlepszym porządku i żeby się nie martwić. Chodzę prywatnie do dobrego ginekologa konsultanta wojewódzkiego. W piątek i dzisiaj ponowna sytuacja. Co myślicie? Jest to moja pierwsza ciąża dlugowyczekiwana staram się nie stresować. Czy któraś tak miała z takim śluzem ba dłużej?
 
Hej dziewczyny, wczoraj mieliśmy impreze urodzinowa z mężem. Zatańczyłam powoli 2-3 kawałki i poczułam śluz (idąc łazienki)
Kolor biało-brązowy z odcieniem lekko żółtym . 🙈trochę się przerazilam
Mam nystatyne na grzybice. Biorę tabletki dopochwowe.
Dzisiaj nic mnie nie boli, nie plamie nie krwawie. Ale ten śluz mnie przeraził..
Biorę duphaston 3x1 od poczatku ciąży 8tc się zaczął
 
Do góry