reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzenie w nocy

Mój na cycu. Wszystko zaczęło się od momentu jak zęby wychodziły, myślałam, że jak już wyjdą, to znowu będzie budził się 2-3 razy, ale nic z tego. Wyszło 7 zębów (oczywiście nie na raz ;) ) i zapewne przyzwyczajenie do cyca w nocy. Ja szczerze mówiąc już się przyzwyczaiłam do pobudek i jak sie trafi raz na ruski rok noc z pobudka o 4-5 rano, a się obudze w nocy, to biegnę do łóżeczka sprawdzić co z nim :) Jestem ciekawa ile mój wypija, ale nie mam jak tego sprawdzić :/
 
reklama
Moj syn tez ma ponad pol roku i sie budzi na mleko ja karmie piersią:)
Ale naprawdę da mi sie wyspac:) bo obudzi sie 5 min i najedzony i znowu idziemy spac także mi to nie przeszkadza czesto gesto po to tylko chce pierś zeby sie napic;)
 
Ja karmie butla od samego poczatku, nie mowie ze mi to przeszkadza bo tak nie jest, zastanawialo mnie tylko czy inna mamy tez tak mialy ze swoimi pociechami w podobnym wieku [emoji4]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie podobnie.
córka ma 13mcy i nadal wstaje w nocy.
do tej pory były 2 karmienia.
od jakiegos czasu budzi sie raz.
woda ani smoczek nic nie daja.
martwie sie o ząbki, prochnicę..


powiem wiecej..
od 13mcy przespalismy aż 1 NOC! :)
 
u mnie podobnie.
córka ma 13mcy i nadal wstaje w nocy.
do tej pory były 2 karmienia.
od jakiegos czasu budzi sie raz.
woda ani smoczek nic nie daja.
martwie sie o ząbki, prochnicę..


powiem wiecej..
od 13mcy przespalismy aż 1 NOC! :)
Jak karmisz?
Bo jak piersią to zadnej próchnicy miec dziecko nie bedzie to mit;) poczytaj Hafije.
A wystarczy ze dbasz o zabki bobasa myjesz itp:)
 
Olcia karmie mm.
starszą córkę tez karmiłam tylko ze ona majac 12mcy zaczeła przesypiac noce.a młoda wiecznie głodna.
myje ząbki ale w ciagu dnia.
w nocy nie ma szans..
 
Do góry