reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzonko

moniał

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2009
Postów
33
Hej dziewczyny,
Mam pytanko:zawstydzona/y:- jak u Was jest z jedzonkiem.U nas wygląda to w ten sposób codziennie:

ok 8 - 200ml mleczka modyfikowanego
ok 12 - 200ml meczka
ok 14:30 - zupka (jednakze tylko pół słoiczka)i do popicia 60ml herbatki,lub soczku
ok 17 - 160ml mleczka
ok 19 - deserek (pół słoiczka) i do popicia 40ml herbatki lub soczku
ok 21 - 200ml mleczka z kleikiem
Dodam ze mała przesypia całe nocki od 21 do 7-8 (chociaz ostatnio ma dziwne pobudki nocne jednakze nawe nie wyjmuje jej z łóżeczka właczam suszarke i za momencik mój skarb spi smacznie dalej:):biggrin2: , ma 6 miesiecy,w ciagu dnia spi ok 4h. A jak to jest w Waszym przypadku jak to wyglada?;-)
 
reklama
Masz jakieś wątpliwości co do tego jadłospisu, czy tak z ciekawości pytasz?? :-)

Moja niunia na cycusiu :tak: Zjada do tego 1/2 słoiczka :tak:
 
Hej dziewczyny,
Mam pytanko:zawstydzona/y:- jak u Was jest z jedzonkiem.U nas wygląda to w ten sposób codziennie:

ok 8 - 200ml mleczka modyfikowanego
ok 12 - 200ml meczka
ok 14:30 - zupka (jednakze tylko pół słoiczka)i do popicia 60ml herbatki,lub soczku
ok 17 - 160ml mleczka
ok 19 - deserek (pół słoiczka) i do popicia 40ml herbatki lub soczku
ok 21 - 200ml mleczka z kleikiem
Dodam ze mała przesypia całe nocki od 21 do 7-8 (chociaz ostatnio ma dziwne pobudki nocne jednakze nawe nie wyjmuje jej z łóżeczka właczam suszarke i za momencik mój skarb spi smacznie dalej:):biggrin2: , ma 6 miesiecy,w ciagu dnia spi ok 4h. A jak to jest w Waszym przypadku jak to wyglada?;-)
u mnie tak:
7-8(zależy jak wstanie)-kaszka łyżeczką
ok.10 piszczy bo chce mleczka i potem ucina sobie drzemkę(czasem30min.a czasem nawet 3h)
12-13 obiadek.nie kupuje słoiczków sama jej gotuje.czasami zje pół miseczki a czasami podziubie.i jak mi ładnie zje obiadek to jest nagroda(dwie kosteczki kinder max) jakieś 30min.po nim
tak o 15 deserek(mixuje różne owoce ale chyba zacznę kupować słioczki z deserkami)
17 kaszka jakaś albo owsianka(fullkorngrot)
potem ja jem jabłko i muszę się z nią podzielić bo wymusza to na mnie:-D
po kąpieli o 20 kaszka z mleczkiem 220ml
ale to u nas różnie bywa.czasami jest tak że daję jej 2razy w ciągu dnia zupkę.wczoraj tak było.zjadła obiadek o 12 za godzinę 90ml mleka a o 15 jęk bo znowu głodna i zupka.
 
Ostatnia edycja:
Moja córcia ma rok i 5 miesiecy i już od dawna nie zje ani mleka ani kaszki.I na dodatek zaczeła wypluwać jedzenie. Czasami nie mam pomysłu na kolacje ,ostatnio zrobilam jej makaron z jabłkiem i troszke cynamonu dodałam - pluła i skończyło sie to histerią no i juz nic nie zjadła.Chodzi do żłobka i tam panie mówią ze je wszystko.Przed żłobkiem wcinała nawet kotlety schabowe a teraz je wypluwa.:-(
Jeśli je w domu to :
7-8 płatki na mleku modyfikowanym (jedynie tak zjada mleko)
po 9 daje jej np. bananka czy jabłuszko albo chlebek z wędlinka
koło 11 obiadek ziemniaczki z kefirem albo pulpety w sosie,czasem uda sie przemycic rybke gotowana na parze
14 zupka przewaznie pomidorowa,buraczkowa,ogórkowa czy krupnik
kolo 17 jajecznica albo jakies owoce truskawki czy maliny (robie z nich taki mus)
zjada też jajka na twardo
19.30 kolacja i tu zawsze jest problem - ostatnio jadła kisiel i do tego banana ale to chyba nie jest dobry pomysł na kolacje. Do tej pory nie przespała ani jednej nocy , budzi sie po kilka razy, juz nie mam siły.
 
Do góry