reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jelenia Góra- ciężaróweczki i mamuśki

Mnie teraz wszystko wykancza. Męcze sie nawet kladac spać. Zrywy mam na max godzine i znowu bym spała. Ale mam nadzieje ze minie to za 2-3 tyg i bede w miare normalnie funkcjonowac :)
Ja każda ciążę znosilam srednio senność, mdłości,zgaga wszystko zawsze mam[emoji23]

Dasz radę, pracujesz czy możesz odpoczywać?
 
reklama
Swoja firma. Obecnie na delegacji w JG. Jeszcze tu kilka mcy zabawie. Mam wynajety dom. Staram sie odpoczywac ile sie da i pojawiac na inwestycjach tylko wtedy kiedy faktycznie sytuacja tego wymaga. Maz ze mną, chlopaki wyrozumiali. Wsparcie mam. Ale co mam zrobic to musze, nikt mnie z papierologii nie wyręczy.
Ja każda ciążę znosilam srednio senność, mdłości,zgaga wszystko zawsze mam[emoji23]

Dasz radę, pracujesz czy możesz odpoczywać?
 
Swoja firma. Obecnie na delegacji w JG. Jeszcze tu kilka mcy zabawie. Mam wynajety dom. Staram sie odpoczywac ile sie da i pojawiac na inwestycjach tylko wtedy kiedy faktycznie sytuacja tego wymaga. Maz ze mną, chlopaki wyrozumiali. Wsparcie mam. Ale co mam zrobic to musze, nikt mnie z papierologii nie wyręczy.
To pracujesz i możesz odpoczywać .
Tylko na chwilę w Jelonce będziesz, to rzeczywiście lekarza nie ma co zmieniać.
 
Witajcie ja mam termin na początek grudnia i swoją ciążę prowadzę u doktora Kepella, który jest ordynatorem w szpitalu i serdecznie polecam. Konkretny,rzeczowy i udziela szczegółowych odpowiedzi na nurtujące pytania.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem Natalia i na koniec kwietnia mam termin, będę rodzic w jeleniej a ciążę prowadzi mi dr Keppel, dajcie znać co u was i jakie są opinie o porodach w jeleniej
 
Do góry