reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jutro wizyta u ginekologa.

porzeczka97

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Maj 2020
Postów
518
Sieeeemkaaa!😉
Jutro mam wizytę u ginekologa, idę do innego lekarza gdyż przez koronawirusa na NFZ się nie dostałam, więc trzeba będzie zapłacić😑
Staramy się 2 lata. Miałam do tej pory wykonywany progesteron który nie wynosi nawet 1. I morfologię-ktora jest dobra. Narzeczony ma dobre nasienie, badane w marcu. Nie wiem za bardzo jak się zachować..jakie badania chcieć? Prolaktyna i..? Wiem że ona wie co robi to jej praca,ale jeżeli coś podpowiem może da skierowanie? Coś oprócz krwi? ..Jakieś badania? I tabletki Jakie dostalyscie? Po jakim czasie zaszlyscie ? Kobiety..ja już schizuje. Wszyscy mają dzieci, nawet po kilku a ja jednego nie mogę mieć😭😭 mam 23 lata.
 
reklama
Chyba należałoby sprawdzić czy wogóle masz owulację - bardzo niski ten progesteron - w którym dniu cyklu był robiony i jak długie masz cykle?
 
No to na pewno należy sprawdzić czy wogóle do owulacji dochodzi. Aby potwierdzić owulację, to progesteron powinien wynosić ok 15-20.
I do tego zrobić cały profil hormonalny oraz zbadać tarczycę.
 
Sieeeemkaaa!😉
Jutro mam wizytę u ginekologa, idę do innego lekarza gdyż przez koronawirusa na NFZ się nie dostałam, więc trzeba będzie zapłacić😑
Staramy się 2 lata. Miałam do tej pory wykonywany progesteron który nie wynosi nawet 1. I morfologię-ktora jest dobra. Narzeczony ma dobre nasienie, badane w marcu. Nie wiem za bardzo jak się zachować..jakie badania chcieć? Prolaktyna i..? Wiem że ona wie co robi to jej praca,ale jeżeli coś podpowiem może da skierowanie? Coś oprócz krwi? ..Jakieś badania? I tabletki Jakie dostalyscie? Po jakim czasie zaszlyscie ? Kobiety..ja już schizuje. Wszyscy mają dzieci, nawet po kilku a ja jednego nie mogę mieć😭😭 mam 23 lata.
Bardzo niski progesteron faktycznie. Zdecydowanie potrzebujesz zrobic wiecej badan. Mam nadzieje ze trafisz na lekarza ktory dobrze Cie poprowadzi.

Wiem co czujesz bo wszystkie moje kolezanki maja juz dzieci, ja jestem jedyna ktorej nie udalo sie donoscic ciazy :(
 
Niepotrzebnie zakładasz drugi wątek. W poporzednim masz odpowiedź na swoje pytania. Możesz jeszcze poprosić o skierowanie na drożność jajowodów. Badań jest cała masa które możesz wykonać ale są one drogie.
 
No to na pewno należy sprawdzić czy wogóle do owulacji dochodzi. Aby potwierdzić owulację, to progesteron powinien wynosić ok 15-20.
I do tego zrobić cały profil hormonalny oraz zbadać tarczycę.
No dokładnie to samo słyszałam że tyle powinno wynosić a tu mniej niż jeden. Tarczyca jest ok tsh,tf3i4 też dobrze jest. Tez o to chodzi że tu masa pieniędzy by poszła.. przepisze jakieś tabletki potem jakieś badania zobaczy się czy się podnosi.. może głupie pytanie ale zapytam..prywatnie jeśli karze zrobić badania krwi to dostaję na to skierowanie?
 
Bardzo niski progesteron faktycznie. Zdecydowanie potrzebujesz zrobic wiecej badan. Mam nadzieje ze trafisz na lekarza ktory dobrze Cie poprowadzi.

Wiem co czujesz bo wszystkie moje kolezanki maja juz dzieci, ja jestem jedyna ktorej nie udalo sie donoscic ciazy :(
Ehhhhh😭 rozumiem😭😭 zobaczymy dziś co tam powie na to wszystko
 
No dokładnie to samo słyszałam że tyle powinno wynosić a tu mniej niż jeden. Tarczyca jest ok tsh,tf3i4 też dobrze jest. Tez o to chodzi że tu masa pieniędzy by poszła.. przepisze jakieś tabletki potem jakieś badania zobaczy się czy się podnosi.. może głupie pytanie ale zapytam..prywatnie jeśli karze zrobić badania krwi to dostaję na to skierowanie?
Tak, ale prywatnie za to płacisz.
 
reklama
No dokładnie to samo słyszałam że tyle powinno wynosić a tu mniej niż jeden. Tarczyca jest ok tsh,tf3i4 też dobrze jest. Tez o to chodzi że tu masa pieniędzy by poszła.. przepisze jakieś tabletki potem jakieś badania zobaczy się czy się podnosi.. może głupie pytanie ale zapytam..prywatnie jeśli karze zrobić badania krwi to dostaję na to skierowanie?
Skierowanie dostaniesz, ale wszystko zależy od tego czy lekarz ma podpisaną umowę z Nfz. Jeżeli nie to i tak za badania będziesz musiała płacić.
 
Do góry