reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już czas się pakować :)

ola_c2

Sierpniowa mama'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
11 Grudzień 2005
Postów
314
Miasto
Gdańsk
Kochane, na nas przyszedł czas i musimy powoli pakować torbę do szpitala. Mam pytanie do tych co się już "rozdwoiły" z prośbą o zasugerowanie co wam się przydało w szpitalu, a standardowo nie piszą o tym nigdzie ??? W zasadzie poradźcie co się przyda a co nie brać jako zbędnego balastu.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy!

OLA
 
reklama
Narazie z sierpniowek rozdwoila sie tylko K@si@.

Wydaje mi sie, ze kazdy szpital czy klinika ma swoja liste co ma pacjentka zabrac ze soba. Najlepiej dowiadywac sie bezposrednio w miejscu, w ktorym bedzie sie rodzic :)
Ale jakiekolwiek sugestie ze strony 'doswiadczonych' mamus sa zawsze przydatne :)
 
Witaj Olu_c2 ja co prawda jestem z Mam kwietniowych2006
Ale moge Ci wstępnie napisać co mi było potrzebne w szpitalu a więc:

napewno ze 2 koszule nocne jak wolisz rozpinane u góry aby karmić lub z dziurkami po bokach do karmienia.Ja miałam tą z otworkami i była super.Poradnik potrzebny jak idziesz np.do WC2 ręczniki jeden kąpielowy 2 mniejszy.Podkłady lub dużeeeeeeeeee podpaski i 3lub4 pary bawełnianych majteczek przydają sie jak się chodzi do WC bo podkłady nie uciekają z pomiędzy nóg.No i oczywiście środki czystości dal siebie.
Dla dzidziusia miałam swoje pampersy i chusteczki do wycierania pupki.Można zabrać ze sobą ciuszki dla maluszka ale szpital też ma swoje ciuszki aby odrazu po porodzie ubrać maluszka.

Jak coś mi sie jeszcze przypomni to napisze co jest jeszcze przydatne w szpitalu po porodzie.

A wszystkim mamusią nierozdwojonym życze szybciutkiego i bezbolesnego porodu.I cudownych dzieciaczków.Kwietnióweczka 2006 z Córeczką Dominisią.
 
Rybciu, kochana ta Twoja Dominisia :) Taki cukiereczek :)

Ja np. do kliniki, w ktorej bede rodzic potrzebuje dla siebie T-shirt do porodu, jakas koszulke, klapki oraz kosmetyki do higieny osobistej i ubranie na wyjscie, a oprocz tego jak powiedzial lekarz - kogos bliskiego i dobry humor :) :) :) Dla malej nie potrzebuje nic, tylko ciuszki na wyjscie.
 
Sandra1982 dziekuje będe ty zaglądać i podziwiać wasze cukiereczki malutkie.A zaglądam tu poniewasz ja jestem z 22 sierpnia i jestem ciekawa która mamusia w moje urodzinki urodzi maluszka.
 
Rybcia ja za to mam urodzinki 23 sierpnia więc prawie razem świętujemy. Ja sama sierpnówka i moja dzidzi też sierpniówka (jak coś przez te dwa dni jej się nie odmieni :D )
 
u mnie w rodzinie tez jest sierpien..moj brat. a z rodziny mojego meza tez jego brat...ten o ktorym pisalam ze jest taki bezczelny...a najgorsze jest to, ze ma urodziny 13 sierpnia tak jak ja wyznaczony porod....wole urodzic wczesniej lub jeden dzien pozniej
 
Asmodis jak urodzisz 13 to chociaż mu jedne urodziny zepsujesz bo wszyscy będą zajęci Tobą i dzidzią tego dnia ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry