reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już czas się pakować :)

Cześć dziewczątka ,ja jestem świeżo po szpitalu więc napiszę co powinnyście wziąść ze sobą .Kupcie sobie -podkłady poporodowe bella ,przynajmniej 2 paczki .2 ręczniki ,jeden duży ,drugi mały.
- majtki siatkowe
-pyralgine (przydatna przy skurczach macicy)
-papier toaletowy
-termometr
-sztućce
-jeśli będzie potrzeba pampersy
-koszule (najmniej dwa na poczatek) jest gorąco i bardzo się pocimy i jesteśmy osłabione dlatego wskazane jest mieć dodatkowo trzecią na zmianę .
-tantum rosa do przemywania krocza (łagodzi i wysusza krocze)
-papier toaletowy
-i przynajmniej na poczatek jedną wodę mineralną niegazowaną (przez te upały picie idzie litrami )
 
reklama
A ja sobie jeszcze musze dokupic takie majtochy tzw reformy jak dla babć bo ponoc w nich wygodniej jest nosic te ogromne pieluchy belli niz w tych siatkowych a ,ze są tanie to nie szkoda pozniej wywalic ......miłego dnia!!!
 
dziewczynki a co dla swoich maluszków bierzecie do szpitala (chodzi mi o ubranka) bo w sumie jest dość ciepło i szczerze mówiąc ja spakowałam 3 x body, 2 kaftaniki, śpioszki- pajacyk skarpeteczki, łapki i jeden rożek... ale nie wiem, czy to mało, czy dużo....
 
reklama
Ja w zasadzie nie biorę nic, bo w szpitalu nie wolno mieć własnych ciuszków dla dzieci - są przydziałowe kaftaniki. Biorę tylko czapeczkę i skarpetki (niedrapek się jeszcze nie dorobiłam ;)) Aha i biorę chusteczki do wycierania pupci, bo mówili, że może ich zabraknąć i lepiej mieć swoje. Za to pampersy też dają.
 
Do góry