reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Juz zaraz WAKACJE:)

reklama
My wymyslilismy ze pojedziemy w czerwcu na tydzien nad nasze morez - a jednak...bo jak pamietam to zawsze w czerwcu byla pogodna... i tylko na tydzien \
i jakies dluzsze weekendy bedziemy sobie robi a we wreznsiu do bulgarii w koncu...i juz nic nie zmieniam, klamka zapadla:-):-):-)
 
My dostaliśmy dziś fajną ofertę. 10 dni we Włoszech za śmieszne pieniądze, prywatne apartamenty z kuchnią, wyżywienie (polski kucharz), prywatna plaża, przejazd. Kusząca propozycja tylko nie wiem czy kasowo wydolimy, bo ostatnio poszaleliśmy z zakupami, ale może się uda bo szkoda byłoby nieskorzystać.
 
och a mi się marzy jakaś dobrze wypasiona Tunezja...ale jesli juz to wszystko będziemy organizować na ostatni moment..nie bardzo możemy obecnie ustalić pewny urlop, a szkoda mi zaliczki
 
ja ostatnio byłam w biurze podrózy i miła pani zaproponowała mi wczasy w Turcji hotel Joy pegasos world z 3 osoby( bo Zuzia do 2 urodzin nic nie płaci)a w tym hotelu wszystko cena bagatela7552 zbaraniałam podziekowałam miłej kobiecie i wyszłam moze znajde cos tanszego:-)
 
Ja nie lubie organizowanych imprez - bo jakos nigdy nam nie pasuja do konca - wiec siedze i juz od jakiegos czasu sprobuje sklecic nasze wakacje w jedna sensowna calosc. Zobaczymy co wyjdzie bo planow sporo a chaos jak na razie jeszcze wiekszy:-)

Basia faktycznie kuszaca oferta wodroznieniu d Turcji za prawie 8 tys:-)
 
reklama
Basiu, fajna oferta.
Ale ja tak jak Cicha, nie mogę jakoś zaakceptować takich organizowanych wakacji. Lubię być wolna i decydować z dnia na dzień, gdzie pojadę i co zrobię. To na pewno przyzwyczajenie, bo tak podróżowałam zawsze z moimi rodzicami. :-)
 
Do góry