reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla Malucha

Vinga wydaje mi się że koło 7 lat... nie wcześniej... dlatego my własnie planujemy te "wysuwane" Nie ma zagrożenia...


Bandyta szczerze? Nie mam pojęcia :-D Chyba oklejana chociaż muszę przyznać że zdzierałam z niej naklejki bo "zamarzyło mi się mieć je na meblach" i nie jest to tani szajs.

I też własnie robimy cały pokój pod ten kolor :tak: Bardzo mi się podoba!
 
reklama
U nas maluch tez bedzie spał z nami w jendym pokoju:))
Tyle ze mojemu S juz biadole i biadole o remoncie i nie moge sie doprosic:p mam nadzieje ze do stycznia zdarzy:p co ja gadam musi !!!!!

Ja równiez musze dokupic taka komode tyle ze w jasnym kolorze, chce zeby bylo jak najwiecej miejsca w pokoju, wiec reszte mebli prócz szafy i spania oczywiscie wyrzucam do ,, nieuzywanego" pokoju:p Planujemy kupic tez nowa rogowke. Nad kolorami pokoju w zasadzie jeszcze trwaja dyskusje , ale na scianie gdzie bedzie stalo łożeczko planuje polozyc fototapete z drzewem.


http://papilot1.mykmyk.pl/img/660/0/pokoj-dzieciecy-21154285.jpg

Ten polmysł mi sie podoba , tyle ze u nas bedzie to zupenie inaczej wygladalo bo siana o której mowa u nas jest długa i tutaj to drzewo jest na scianie
namalowane, a ja znalazlam podobne fajnie fototapety, bo teraz musielibysmy klasc gladz a to kurz a ja alergia;P wiecie o co chodzi:p Ale inspiracje zaczerpnelam z tego zdjecia:))

Tak planuje jeszcze, aby motywem przewodnim pokoju była sowa, ale zobaczymy bo moj S srednio sie na to zapatruje;p.


Fifka super kacik dla malucha i fajnie ze juz tyle zrobione:)))
 
a ja jeszcze nie wiem...łóżeczko to chyba u nas, ale cała reszta w oddzielnym pokoju. Stoi jeden co za suszarnię robi - można zaadoptować:)
 
kurcze...u mnie Młody będzie od początku spał w oddzielnym pokoju...a gdy będzie potrzeba to tam mam jednoosobową sofe do spania, wiec jak cos to ja sie tam przeniose...ale niech Maluch spi u siebie od poczatku...ale zobaczymy jak wyjdzie:p....ja juz nie mogę sie doczekac jak w paździenriku M dostanie premie, bo wtedy będę mogła dokonczyc I kupic juz większość rzeczy dla dziecka:):)
 
Fifcia ??? :zawstydzona/y: - a czy uchylisz mi Rąbka tajemnicy z farbkami do malowania obrazków na ścianie jakieś takie dla artysty ?? Czy moze sa specjalne bo jak patrzylam w sklepie to strasznie duze te puszki :(
 
Ikasia obawiam się że Twoje plany żeby tak małe dziecko spało w swoim pokoju szybko Ci minął jak nie będziesz miałą siły już isć do jego pokoju:-D ja tam od razu malucha przy naszym łóżku będę ustawiać,żeby jak najmniej wstawać,minuta więcej snu-bezcenne w tym okresie:-D
 
milusia ale tak jak pisałam, specjalnie kupilismy sofę jednoosobową do pokoju dziecka, zebym mogła ewentualnie tam spac..:) ale wychodzę z założenia ze dzieko powinno spac w swoim łóżeczku...a w naszym pokoju nie ma gdzie wstawic łóżeczka:)
 
milusia ale tak jak pisałam, specjalnie kupilismy sofę jednoosobową do pokoju dziecka, zebym mogła ewentualnie tam spac..:) ale wychodzę z założenia ze dzieko powinno spac w swoim łóżeczku...a w naszym pokoju nie ma gdzie wstawic łóżeczka:)
JA też wychodziłam z takiego założenia,ale przy noworodku i malusim dzidziu się nie sprawdziło:-Dszczególnie jak miałam razy2:-D wolałam już spać z nimi niż wstawać,bo ze zmęczenia nie wiedziałam jak się nazywam
 
Ikasia - ja popieram to co piszesz w całej rozciągłości! I w ciazy z Kajtkiem też takie plany miałam, ale...no cóż sen zwyciężył;) na szczęście nie na długo i w wieku 3 miesiący chyba (bo już pamięć ma starcza szwankuje) na dobre Zdzisio spał w swoim pokoiku. I chwalę to sobie bardzo, a Tobie życzę wytrwałości:)
 
reklama
u nas mały śpi nadal z nami w pokoju ale od zawsze w swoim łóżeczku. przeprowadzimy się to będzie miał swój pokoik, bo teraz niestety ilość miejsca w mieszkaniu bardzo ograniczona jest.
a dzidzi swój mini kącik sypialniany będzie mieć u nas w sypialni, starszy brat nie będzie mu przeszkadzał w drzemaniu ;)
 
Do góry