Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Właśnie nie wiem,po czym mu strzelają kości,ale nie po witaminie,lekarz mówił,że strzelają bo rośnie!po witaminie mu strzelają?
Ja podaje witaminę C w kropelkach do mleka bo tak pisze na opakowaniu a co do witaminy D to mi lekarz powiedział że można dawać do mleka.cambria, wpuszczam 1 krople na normalna łyżeczkę i prosto do buziaczka aplikuję, potem od razu daje butlę, nie wolno dodawac d3 do mleka tylko do buzi.
malej tez strzelalo w kosciach mimo ciaglego podawania d3 ale teraz slysze jak juz sie to zmniejszylo, nie wiem od czego moze tak byc.
a ta wit c w kropelkach podajecie na odpornosc? tez do buzi? moze musze to kupic
ja tam nie wiem czy do mleka można wit c podawać. Ja małej leję na łyżeczkę i z łyżeczki do dziubawit d też jej na łyżeczce daję. Podaję jej jeszcze wapno, ale to taką płaską strzykawką, bo to 2,5ml i dużo wygodniej mi to jej porcjować
![]()