reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kącik Naszego Maluszka :)

basia89

Fanka BB :)
Miasto
Bytom
Rozwiązania
0
Dziewczyny!
Zakładam temat w którym będziemy mogły wklejać zdjęcia zaaranżowanych przez nas pokoików lub kącików dla naszych dzieciaczków.
Jeżeli będziecie miały ciekawe pomysły na dodatki do pokoików lub same coś stworzyłyście to zachęcam do pochwalenia się właśnie w tym wątku :)

pokoj dziecka - rady architekta wnetrze Maria Tyniec (1).jpg pokoj dziecka - rady architekta wnetrze Maria Tyniec (5).jpg

Załączniki

reklama

basia89

Miasto
Bytom
Rozwiązania
0
TO może zacznę :)
Kącik dla Kubusia jest jeszcze w rozsypce, ale jutro np. razem z moją mamą będziemy przemalowywać regał z brązowego na biały, żeby pasował do łóżeczka i komody :) także efekty wstawię jutro :)
My z racji tego, że mieszkamy w bloku ( 2pokoje) nie mamy dużego pola popisu, tym bardziej, że pokój w którym będzie maluch był już wcześniej obklejony tapetą z włókna szklanego.. my z racji oszczędności nie zerwaliśmy tego tylko przemalowaliśmy na swoje kolory. Tak więc dwie ściany są w ciemnym fiolecie, a dwie szare. Na jednej ścianie mamy dodatkowo szafę zabudowaną, a na przeciwko łóżko szare z fioletowymi poduchami, także dodatki Kubusiowi też kupujemy fioletowe, żeby to się jakoś komponowało..
Postanowiliśmy, że zmienimy mu ten pokój jak będzie troszkę większy :)
No to się rozpisałam ;P

Pierwszym moim pomysłem, który wprowadziłam było zakupienie pocztówek w IKEI i białych ramek. Wygląda to tak :
2013-06-28-197.jpg
Obrazki wiszą nad komodą ( oprócz żyraf ) - wstawię końcowe foto jak ta część będzie już gotowa :)

Później zobaczyłam w internecie naklejkę z sentencją :
sowy z cytatem.jpg
Jednak, jak zobaczyłam jej cenę : 150zł !!! to się przeraziłam ;P
Ale postanowiłam trochę pokombinować i wrzuciłam sobie to na pen-drive jako obrazek i poszłam do rossmanna wywołać na miejscu. Fota 15X20 kosztowała mnie 2zł :). W domu włożyłam ją do białej ramki, a w późniejszym czasie zawiśnie nad łóżeczkiem synka :)
Teraz w wersji roboczej wygląda to tak :

2013-07-04-219.jpg

No to na razie z mojej strony to tyle ;)

Załączniki

MadziaSek

Miasto
Puławy
Rozwiązania
0
Basiu kacik Kubisia bedzie sliczny, czekamy na fotki :-D
u mnie wszystko w rozsypce przez remont no i wiem ze zadnych naklejek czy obrazkow nie bede miala :-( heh

Miciur-ka

Miasto
Dublin
Rozwiązania
0
basia - super pomysl - pocztowki sie komponuja z fioletem u was w pokoju - napewno bedzie ladnie - brawo za kreatywnosc co do tej naklejki - masakra jakas 150 zl :szok:, ja mysle o naklejkach - sowy drzewko, kilka kepkow trawy jakis kwiatek czy cos, chcialam malowac ale chyba nie moge bo tylko wynajmujemy - jak cos sklekoce to napewno tu dodam :-D

All-me

Rozwiązania
0

basia89

Miasto
Bytom
Rozwiązania
0
All me, śliczny pokoik ! zazdroszczę, że Twoja córeczka ma całe pomieszczenie dla siebie :) nasz Kubuś będzie miał na razie tylko swój kącik..

Łóżeczko mam bardzo podobne ! :)

Miciur-ka

Miasto
Dublin
Rozwiązania
0
All me superancki pokoik dla małej! Napewno kilka jeszcze rzeczy i bedzie już w ogóle bosk tak jak piszesz tu dywanik tam coś itd bo w końcu zabawki to napewno wam się "nazbieraja" ze potem upychac gdzie nie będziesz miala ;))

reklama

Quincy

Miasto
Brak
Rozwiązania
0
all-me - pokoik masz po prostu PRZEŚLICZNY !

Ja narazie niestety nie mogę zaoferować córeczce jej własnego, musimy się ścisnąć w moim.
No i jak do tej pory wmiare wszystko zmieściłam.
Wywaliłam biurko, w jego miejsce wstawiłam łóżeczko, zmodyfikowałam jedną szafę i... i może nie jest jakoś super przestrzennie, ale się mieścimy, a to najważniejsze.
Jedyne czego tu brak, to klimatu dzieciaczkowego.
Mam karuzelę nad łóżeczko, jakiegoś miśka.. ale to nie to.
Więc jutro biorę się za szycie poduszek-[FONT=&quot][/FONT]sówek ;) Zastąpią one moje "kanapowe" poduszki, które są po prostu nudne. Prostokątne, jednokolorowe - zwykłe.
Sówki powinny trochę poprawić klimat.

Wrzucę fotki jak uda mi się je zrobić, prace zaczynam jutro, więc trzymajcie kciuki ! ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
*Vanilia* Kącik dla naszego maleństwa Dzieci urodzone w lutym 2012 128
klariss1 Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :) Dzieci urodzone w grudniu 2011 463
M kącik naszego maleństwa Dzieci urodzone we wrześniu 2010 8
L Urządzamy kącik dla naszego skarba. Dzieci urodzone w październiku 2005 352
LoveBass Pokój/kącik malucha :) Wrześniówki 2020 20
ivi Kącik maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2016 269
dzag82 Kącik kulinarny Dzieci urodzone w grudniu 2015 65
koronkaa Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów ! Dzieci urodzone w czerwcu 2015 132
Marika30708 Kącik małego alergika Dzieci urodzone w styczniu 2014 312
Cyntia85 Kącik kulinarny Dzieci urodzone w październiku 2014 20
Mirka78 Kącik rozrywki Maluszków: piosenki, wierszyki, zabawy, zabawki :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 22
MinieMe JEM ZDROWO - kącik kulinarny Dzieci urodzone we wrześniu 2014 33
M Kącik dla Malucha Archiwum styczeń 2014 101
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
vinga89 Kącik starszaka - problemy ze starszym rodzeństwem Archiwum styczeń 2014 155
R Nie ma to jak w domu... czyli nasz kącik wnętrzarski Dzieci urodzone w listopadzie 2013 163
Jadźka87 Kącik dobrej książki Dzieci urodzone we wrześniu 2013 33
basiekkk Kącik książkoholika / kącik filmowy Dzieci urodzone w maju 2011 23
biłkabdg Pokoik dziecięcy / kącik dziecięcy...czyli moje królestwo - podpis: brzdąc :) Dzieci urodzone w styczniu 2013 80
R Kącik moderatorski Dzieci urodzone we wrześniu 2012 168
Ssabrinaa kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1765
Asteria Kącik dla naszych pociech Dzieci urodzone w styczniu 2012 308
Ssabrinaa Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka Archiwum listopad 2011 154
Madziara Kącik kulinarny Bydgoszcz 57
A kącik/pokój dla Maluszka :) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 1191
wakako pokoik/kącik dla Maluszka Dzieci urodzone we wrześniu 2011 310
_Roszpunka_ ciepły kącik naszych pociech :) Archiwum mam majowych'11 395
onesmile Kącik małego smakosza Dzieci urodzone w październiku 2010 5070
paaulisia20 kącik ubraniowy... Duże jest piękne 18
pandorka Kącik techniczny Dzieci urodzone w lutym 2010 9
Kaja_10 Wystroje wnętrz - kącik malucha Archium styczeń 2010 226
Agusisko Kącik dla naszych Szcześć Dzieci urodzone w listopadzie 2009 1198
asioczek Kącik mam karmiących piersią - rady przepisy itp Dzieci urodzone w sierpniu 2008 28
słowiczek Kącik życzeń Dzieci urodzone w sierpniu 2005 1465
ewan dzidziusiowy kącik i akcesoria Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 1075
ivka76 Przeprowadzka do wlasnego pokoju - pokoik/kącik maluszka Dzieci urodzone w marcu 2006r. 180
toja1979 kącik urody kwietniówek Dzieci urodzone w kwietniu 2005 684
Asiołek Kącik Lipcowego Maluszka :-) Dzieci urodzone w lipcu 2005 37
kamonkazz na rozweselenie, czyli kącik kawałowicza :) Dzieci urodzone w maju 2005 267
martoosia04 The Baby Dust Method - czyli zaplanujmy płeć naszego dziecka Staramy się 50
R Problem z jedzeniem u naszego synka Trzylatki 4
B Ruchy Naszego maleństwa ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2014 36
89Katia Bryka dla naszego Smyka Dzieci urodzone w lutym 2014 40
IzaVarsovie Jaka bryka dla naszego smyka ^^ Dzieci urodzone w sierpniu 2013 483
Marzenixx Wózki, foteliki - czyli pierwsza bryka dla naszego smyka ;) Dzieci urodzone w styczniu 2013 175
K 1% podatku dla Danielka, bardzo prosimy o pomoc dla naszego maluszka.. Możesz pomóc...zobacz 0
mama2006 Zapytania, skargi, uwagi dotyczące Naszego forum Dzieci urodzone w lutym 2012 95
U Wybór wózka dla naszego maleństwa:) Dzieci urodzone w lutym 2012 351
maran-atha Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :) Archiwum mam lutowych'11 225
missiiss1301 Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać? Grudniowe mamy 2010 4097