reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

toja1979

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2005
Postów
12 268
Miasto
Słupsk
baby! dzielić mi się tu cudownymi dietami, kosmetykami zdziałującymi cuda, ćwiczeniami "jak mieć płaski brzuch bez wysiłku" itd! no! kwietniówki! bądźmy piękne!  ;D
 
reklama
no to ja od razu poproszę o namiary na dobry krem ujędrniający do biustu bo już sobie z nim rady nie daję! nijak nie daje się okiełznąć!
 
No tak jak teraz zaczniemy, to do naszego spotkania w kwietniu same siebie nie poznamy  ;D

A na imprezie u Mimi możemy porobić sobie maseczki upiększające
alchemik.gif
 
bardzo dobry pomysł! grupa kwietniówek z maseczkami na twarzy, ogórkami na oczach, popijających piwko! ho ho! widok pierwsza klasa! ha ha ha!
 
baaaardzo mi się podoba pomysł na taki babski wieczór !!!!
ja od czasu do czasu urządzam sobie z kumpelą taki!!!
no dawno już nie było takiej zabawy......... :mad:

baaaardzo mi się wątek spodobał!
 
reklama
Do góry