reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

Temat na forum 'Archiwum maj 2010' rozpoczęty przez julienx, 11 Luty 2010.

1. julienx

julienx MAJOWA MAMA 06` Entuzjast(k)a

Zapraszam do wątku wszystkie mamy, ktore chcą się podzielić lub skonsultować swoje pomysły dot. wystroju wnętrz, pokoi, kącików dla swoich maluszków....

2. julienx

Skroro założyłam ten wątek to zacznę:

pierwszy etap:
    pomalowane ściany na biało...

Połozona wykładzina - kolor jeżyna

3. reklama
  4. krewetka

krewetka mama

super ten kolorek:tak: moja mała niestety nie będzie miała swojego pokoju, ja się martwię czy wogole gdziekolwiek uda mi się upchnąć łóżeczko :-(

5. julienx

Dzis P. stolarz przywiózł mebelki - stare sosnowe (ciemny orzech) mebelki po Antosiu, zostały oszlifowane i pomalowany na taki leciuteńko pastelowy wrzos.. taki kremowy wrzos

W dalszym etapie czekam na tapete z borderem (zamówiona 3 tyg temu)
    zabudowę - pod skosem - na poczatek marca
    oswietlenie
    załozenie obudów na kaloryfery
    fotel do karmienia
    dekoracje okien - musze poprosić ciocię i kupić material

a potem to juz tylko na babika :)

Musze jeszcze kupić uchwyty do szuflad

6. julienx

Najwazniejsze zeby maluszek byl kochany...
    a miejsce na łozeczko napewno sie znajdzie...
    Mysmy mieszkali w 3 -jke rodzenstwa w jednym pokoju... i dalismy rade...:-)
    zresztą do dzisiaj to wspominamy... a jak juz mialam swoj pokoj to i tak wiecznie gramoliłam sie spac do siostry...

Ja mam warunki na osobny pokoj dla malej... ale i tak pewnie lózeczko wyladuje w naszej sypialni :-D:-D:-D

7. elwiwas

elwiwas mama majowego szkraba:*

U mnie podobnie... Dzidzia będzie z nami w niewielkim pokoju. We wrześniu był remontowany więc nie będę nic przemalowywać czy cóś;) bo wszystko świeże... Brak tylko mebli:-( Dzidzia też będzie miała swój mały kącik a może za rok, dwa będziemy już na "swoim" więc pokój dla dziecka obowiązkowy :)
    Juz pokazywałam zdjęcia jak radziłam się kolorystyki łóżeczka... Na pierwszym zdjęciu we wnęce będzie stało łożeczko. A nad łożeczkiem planuje cos narysowac ;-)

8. elwiwas

Planuje też jakieś półeczki na maskotki, zawieszę kolorowe obrazki :) myślę, że dla dzidzi to ważne by miało dużo bodźców :)

9. krewetka

krewetka mama

eh pokój ma tylko 9,5m a już jest szafa, komoda i łózko a jak wstawię jeszcze łóżeczko to już nie będzie się gdzie ruszyć , no nic najwyżej będziemy spać w drugim pokoju a kanapy nie będziemy rozkładać

10. reklama
  11. elwiwas

krewetka- jak sie popieści to sie zmieści ;):) nic sie nie martw moja droga, dacie rade

12. komi1911

komi1911 mama dwóch szkrabów

ale macie super pokoiki to i ja sie pochwale chwilka zaraz wstawie fotki:-)

Poleć forum