reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

Kacper 25tc waga 830g

vanilii

Zaangażowana w BB
Miasto
świętokrzyskie
agawhite dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia, jestem wdzięczna losowi, że go mam, cieszę się każdym dniem, chwilą, z banalnych rzeczy, bo przecież różnie mogło się potoczyć.

Dzięki Tobie ulżyło mi, teraz wiem dlaczego tak ma i przede wszystkim, że nie trzeba będzie żadnej ingerecji medycznej, już wycierpiał się swoje. Tylko nie chcę by czuł się inny gdy będzie większy.

reklama

Karmelia

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Dziewczyny mam pytanie, czy jest to normalne, że żebra u dziecka mogą być ostające, tak około 2 ostatnie skierowne do góry (u Kacperka po prawej stronie jest to bardziej zauważalne).
Wiem, wiem głupie pytanie, ale przewrażliwiona jestem :sorry2:

Nie wiem, czy pomogę, ale moja córeczka też ma takie lekko odstające żeberka, jakoś tak dwie ostatnie pary. Gdzieś po drodze usłyszałam od lekarza rehab, że to przez obniżone napięcie w centralnej części. Teraz już z napięciem wszystko ok, a żeberka nadal odstają, zawsze zapomnę zapytać się naszej obecnej terapeutki, czy to się jeszcze zmieni, ale zapominam, faktycznie są ważniejsze sprawy, a to nie jest jakoś bardzo widoczne. I trzeba się cieszyć z tego co jest :)
No i Jagódka od początku była na własnym oddechu, nie ma dysplazji...

dominic

Fanka BB :)
Odstające żebra często towarzyszą obniżonemu napięciu mięśniowemu. Mój synek też ma lekko odstające jednak symetrycznie i w niewielkim stopniu (nie miał dysplazji).

Do góry