reklama

kapiel niemowlaka

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez misia0192, 17 Kwiecień 2013.

1. apis25

apis25 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My kąpiemy co drugi dzień... chyba że wiadomo - brudne, spocone, upaćkane :) a ząbki myjemy i rano i wieczorem po ostatim posiłku - ja się strasznie boję próchnicy

2. babykali

babykali Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    próchnica mleczaków to straszne jest, bo trzeba i tak wtedy robic, bo potem tylko sie bedzie mailo problemy ;) ale dacie rade tak ladnie czyszczone zabki to polowa sukcesu ;]

3. reklama
  4. candice90

candice90 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wiadomo, ze pielegnacja to podstawa. z zabkami trzeba uwazac juz od najmlodszych lat, zeby pozniej nie bylo problemow z dziaslami itp

5. alo23

alo23 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u mnie dzieci lepiej spia po kapieli w zwiazku z czym, jest praktycznie codziennie,sama je sie nie wykapie to jakos tak zle sie spi, a do kapieli oilatum i oliwka bambino, zwlaszcza na glowke oliwka zeby ciemiuszki nie bylo i wloski lepiej rosly

6. mala_ania

mala_ania Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    dokladnie, po kapieli bobas usypia w okamgnieniu, to najlepszy srodek usypiajacy :)

7. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fakt,ja także zwróciłam na to uwagę. Zaraz po kąpieli nasze maluszki szybciej zasypiają,może to wynik stresu lub dużej ilości wrażeń jakie dostarcza im woda,ale to w praktyce nie oznacza nic złego:)

8. maniosania

maniosania Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja kapie codzienne od poczatku i zrobil sie z tego pewien rytual wieczorny. Kasia wie, ze po kapieli jest mleko, a pozniej odkladam ja do lozeczka i bez szemrania idzie lulac. A ja z mezem mamy spokojny wieczor dla siebie :) Warto wiec uczyc dzieci takich codziennych rytualow :)

9. apis25

apis25 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    takie rytuały wieczorne są na prawdę fajne dla uregulowania doby :) i dobrze jest od pierwszych dni w domku już to wdrażać :) u nas też po kąpieli oczka już się same kleiły :D

10. reklama
  11. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas było podobnie,kąpaliśmy synka od małego i o dziwo potem nie było żadnych problemów z zasypianiem więc polecam,potem staje się to bardzo fajnym wspomnianym wieczornym rytuałem:)

12. barbarka89

barbarka89 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my kapiemy codziennie, nasz bobas szybciej zasypia i uwielbia kapiele :)

Poleć forum