reklama

kapiel niemowlaka

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez misia0192, 17 Kwiecień 2013.

1. barbarka89

barbarka89 Zaangażowana w BB

my kapiemy codziennie, nasz bobas szybciej zasypia i uwielbia kapiele :)

2. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

tak samo jak u mnie, kąpiel codziennie traktowana jako rytual dla porzzadku dnia, mały uwielbia sie kąpac jest radosny, a jak go przenoszę na łozeczko i zaczynam smarowac i ubierac to juz oczka sie kleja

3. reklama
  4. barbarka89

barbarka89 Zaangażowana w BB

My mamy szczoteczke z akuku dla naszego malucha, dokladnie czysci zabki :)

5. MajeczkaPL

MajeczkaPL Fanka BB :)

a jaka masz te szczoteczke akuku? taka na palec nakladana? bo ja takiej uzywalam do tej pory i sie zastanawiam kiedy przejsc na "zwykla"?:)

6. Paula643

Paula643 Początkująca w BB

My kąpiemy codziennie, taki juz rytual, co którąś kąpiel robimy w emoliencie, dokladnie w Allerco Link do: Allerco, emulsja do kąpieli, 400 ml - Portal Dbam o Zdrowie

mój nienawidzi wszelakich kremowań, wiec mamy emulsję 2w1, która od razu nawilża, Dodana do kąpieli zapobiega wysuszeniu, nawilża skórę i działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka.

Jako jedyne na rynku posiadają w swym składzie molekułę Regen7, substancję fizjologiczną, pochodzenia witaminowego, o wysokim potencjale bezpieczeństwa Link do: Allerco – troskliwie dba o delikatną skórę

7. aniolekkk10

aniolekkk10 Początkująca w BB

Ja również kąpię codziennie swoją małą ostatno zmieniliśmy emulsję do kąpielii na Allerco i jesteśmy zadowoleni ja i mała skóra nabrała ładnedo kolorku a i oczywiście cena kusząca.

8. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Ta emulsja zawiera w skladzie Pegi i parabeny. Sklad beznadziejny! Lepiej kupic cos bezpiecznego

9. ninan

ninan Początkująca w BB

Staramy się kąpać codziennie, ale jeśli gdzieś jesteśmy poza domem i wrcając widzimy że maleńka już jest zmęczona to darujemy sobie :) w pierwszych miesiącach mieliśmy zabronione prze neonatologów codzienne kąpanie bo jej skóra była za długo u mnie w brzuszku ( przenoszona) i nie zalecali nam codziennych kąpieli ( co drugi 3 dzień) Z tego tez wzgledu mieliśmy zalecone emolienty u nas Eloderm by jej dlonie i stópki miały maksymalne nawilżenie/natłuszczenie. Nie chcieliśmy mieć jeszcze do czynienia z alergiami stąd wybraliśmy to co wydaje nam się najdelikatniejsze dla skóry niemowląt.

10. reklama
  11. Andziamamajulki

Andziamamajulki Początkująca w BB

ninan, a uzywaliscie tej emulsji do kąpieli? Pani w aptece mi polecala Eloderm, ale czekam na jakas opinie. Ja mam ten krem aktywny i doskonale sie sprawdza.

12. BeZunia

BeZunia Początkująca w BB

My używałyśmy dłuższy czas emulsji do kąpieli Elodermu i była świetna - skóra byłą nawilżona i wyglądała zdrowo. Teraz córka jest już starsza więc zaczęłyśmy używać również żelu i szamponu z tej serii i efekty są nadal bardzo dobre. Lubię te emolienty przede wszystkim dlatego, że sprawdzają się u nas, ale mają również fajny skład i są stosunkowo niedrogie co jest dla mnie dosyć ważne.

Poleć forum