reklama

Pielęgnacja niemowlaka

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez ABC*, 25 Kwiecień 2006.

1. ABC*

ABC* Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam wszystkie mamy . mam ważne pytanko. czy otwieracie okno przy maleństwu tzn. uchylacie przez cały dzień ( przy pogodzie takiej jak dziś) czy tylko wietrzycie mieszkanie , a dzidziuś przebywa w innym pomieszczeniu proszę napiszcie

2. naja

naja Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to zalezy. jak mam wiecej okien otwartych i jest ryzyko przeciagu to w pokoju, w ktorym sie bawi, zamykam. ale normalnie przewijam go przy otwartym oknie, siedzi tez przy uchylonym. zamykam niestety na noc, bo mamy okna na ulice /nic to, ze kawalek drogi od domu/ i nad ranem, kiedy ludzie jada do pracy robi sie halas. mi to nawet przeszkadza. ale kiedy jestesmy u jego taty spi przy uchylonym, nawet zima. po kapieli takze.

3. reklama
  4. ABC*

ABC* Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    chciałam jeszcze dodać że maleństwo ma 4 miesiące

5. naja

naja Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    maly urodzil sie w lutym, a od kwietnie przewijalam go przy otwartym oknie, jesli bylo cieplo na dworze. latem nie zamykalam go juz na czas zabawy, a od sierpnia spal przy otwartym. mial wiec pol roku :)

6. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja jak jest ciepło to uchylam okno i mały jest wtedy przy uchylonym, pod wieczór zamykam bo jeszcze za zimno.

7. ABC*

ABC* Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czyli mogę śmiało w pogodny dzień uchylić okno, w domu jest tak gorąco że nie da się wysiedzieća ja nie otwierałam okna z myślą że mała się przeziębi

8. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez trochę sie obawiam otwierania okna, bo Maja często się poci i boję sie żeby jej nie przewiało, więc jak na razie w pomieszczeniu, w którym przebywamy jest zamknięte, ale otwieram w pozostałych, a przeciągu raczej nie ma, bo mamay wszystkie okna po jednej stronie

9. Teddy

Teddy Październikowa mać

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Krystian urodzil sie we wrzesniu... cala jesien okno uchylone otwarte 24 godziny na dobe az do mrozow... zima zamykane praktycznie tylko na noc (i w te wyjatkowo mrozne dni), od marca znow non-stop otwarte...
    ...zamykam na pol godziny po kapieli...

ale do tego tez ubieram go w dosc lekko na spacery- dzis np. paradowal tylko w body i cienkiej bluzeczce, bez kurtki i czapki, a kombinezonu pozbylismy sie w lutym (przy 0 st)...

maly nigdy nie chorowal... tylko w te mrozy przez jakis tydzien furkotalo mu w nosku z powodu suchego powietrza...

no wiec co ja Ci moge powiedziec  ::)
    ...kiszone to dobre sa ogorki a nie dzieci... ;)

chociaz jesli teraz zaczniesz nagle mala wietrzyc, to moze cos zlapac... nie jest zahartowana...
    ...ale zycze troche odwagi i powodzenia :)

10. reklama
  11. evelinka

evelinka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ABC* ,Domi urodził się w sierpniu,dopóki nie było mrozów okno było uchylone cały dzień i w cieplejsze noce.Zimą wietrzyliśmy,jak małego nie było w pokoju,a teraz juz jest otwarte cały dzień,a na noc zamykane :) Powinnaś stopniowo przyzwyczajać teraz maluszka,żeby się przyzwyczaił.Lepiej nie otwierać od razu okna na cały dzień i noc,bo mógłby się przeziębić.

12. naja

naja Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pycha, a moze maluch ci sie poci, bo ja przegrzewasz? jesli masz cieplo w domu, a i dziecko jest porzadnie ubrane to byloby wrecz nienormalne, gdyby nie byla spocona.

Poleć forum