reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Pielęgnacja niemowlaka

ABC*

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
witam wszystkie mamy . mam ważne pytanko. czy otwieracie okno przy maleństwu tzn. uchylacie przez cały dzień ( przy pogodzie takiej jak dziś) czy tylko wietrzycie mieszkanie , a dzidziuś przebywa w innym pomieszczeniu proszę napiszcie

reklama

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
to zalezy. jak mam wiecej okien otwartych i jest ryzyko przeciagu to w pokoju, w ktorym sie bawi, zamykam. ale normalnie przewijam go przy otwartym oknie, siedzi tez przy uchylonym. zamykam niestety na noc, bo mamy okna na ulice /nic to, ze kawalek drogi od domu/ i nad ranem, kiedy ludzie jada do pracy robi sie halas. mi to nawet przeszkadza. ale kiedy jestesmy u jego taty spi przy uchylonym, nawet zima. po kapieli takze.

ABC*

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
chciałam jeszcze dodać że maleństwo ma 4 miesiące

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
maly urodzil sie w lutym, a od kwietnie przewijalam go przy otwartym oknie, jesli bylo cieplo na dworze. latem nie zamykalam go juz na czas zabawy, a od sierpnia spal przy otwartym. mial wiec pol roku :)

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
Ja jak jest ciepło to uchylam okno i mały jest wtedy przy uchylonym, pod wieczór zamykam bo jeszcze za zimno.

ABC*

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
czyli mogę śmiało w pogodny dzień uchylić okno, w domu jest tak gorąco że nie da się wysiedzieća ja nie otwierałam okna z myślą że mała się przeziębi

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
ja tez trochę sie obawiam otwierania okna, bo Maja często się poci i boję sie żeby jej nie przewiało, więc jak na razie w pomieszczeniu, w którym przebywamy jest zamknięte, ale otwieram w pozostałych, a przeciągu raczej nie ma, bo mamay wszystkie okna po jednej stronie

Teddy

Październikowa mać
Rozwiązania
0
Krystian urodzil sie we wrzesniu... cala jesien okno uchylone otwarte 24 godziny na dobe az do mrozow... zima zamykane praktycznie tylko na noc (i w te wyjatkowo mrozne dni), od marca znow non-stop otwarte...
...zamykam na pol godziny po kapieli...

ale do tego tez ubieram go w dosc lekko na spacery- dzis np. paradowal tylko w body i cienkiej bluzeczce, bez kurtki i czapki, a kombinezonu pozbylismy sie w lutym (przy 0 st)...

maly nigdy nie chorowal... tylko w te mrozy przez jakis tydzien furkotalo mu w nosku z powodu suchego powietrza...

no wiec co ja Ci moge powiedziec  ::)
...kiszone to dobre sa ogorki a nie dzieci... ;)

chociaz jesli teraz zaczniesz nagle mala wietrzyc, to moze cos zlapac... nie jest zahartowana...
...ale zycze troche odwagi i powodzenia :)

evelinka

Fanka BB :)
Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
ABC* ,Domi urodził się w sierpniu,dopóki nie było mrozów okno było uchylone cały dzień i w cieplejsze noce.Zimą wietrzyliśmy,jak małego nie było w pokoju,a teraz juz jest otwarte cały dzień,a na noc zamykane :) Powinnaś stopniowo przyzwyczajać teraz maluszka,żeby się przyzwyczaił.Lepiej nie otwierać od razu okna na cały dzień i noc,bo mógłby się przeziębić.

reklama

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Pycha, a moze maluch ci sie poci, bo ja przegrzewasz? jesli masz cieplo w domu, a i dziecko jest porzadnie ubrane to byloby wrecz nienormalne, gdyby nie byla spocona.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry