reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią czy butelka?

reklama
u mnie też oczywiście CYC :) nie wyobrażam sobie, że miałabym z tego zrezygnować.. maćka karmiłam przez 15 miesięcy i uważam to za fantastyczne doświadczenie.. coprawda musiałam dokarmiać butelką bo miałam mało pokarmu ale sama bliskość z dzieckiem jest niezastąpiona.. no a poza tym dla mnie była to wielka wygoda, szczególnie w nocy.
 
ja mam plan karmić piersią max 2-3 miesiące. Ale jak dziecko będzie wisieć na cycu cały dzień to mu podziękuję:) Nic na siłę.
Oli a brałaś po porodzie te tabletki na zahamowanie pokarmu?
 
maggie nie brałam, miałam taki laktator - dojarkę pożyczoną ze szpitala (medela) i po prostu zmuszali mnie w domu co 3 godziny do odciągania, a potem jak K wrócił do pracy a mama wyjechała, odciągałam minimalnie co 4 -5 godzin, i ten czas wydłużałam i bardzo szybko sam zanikł
 
oli a jak poproszę w szpitalu o tabletki na wstrzymanie pokarmu to dadzą mi bez niczego? czy bedzie z tym problem?
 
oli a jak poproszę w szpitalu o tabletki na wstrzymanie pokarmu to dadzą mi bez niczego? czy bedzie z tym problem?

Trudno mi powiedzieć jak w innych szpitalach, z doświadczenia wiem, że u mnie w szpitalu jest wielka nagonka na karmienie piersią i na pewno by mi nie dali tabletek. Ja zamierzam o tym problemie z moim ginem pogadać jeszcze, może on wymyśli jakiś powód że nie mogę karmić ;-) i jakieś pisemko wystosuje
 
reklama
Do góry