reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

reklama
karolq w sumie u nas jest podobnie... ale nie wiem czy to objaw najedzenia... bo po chwili i tak zaczyna znowu ssać... ale głowa lata na boki, jakby uciekał przez cycem... a sutki wyszarpie przy tym nieźle...
 
Dziewczyny a karmicie z jednej piersi czy z obu przy każdym karmieniu?
Ja mam tyle mleka, że wścieku idzie dostać, wietrzę piersi w związku z tymi popękaniami i karmię przy okazji wykładziny, podłogi i wszystko nad czym się pochylę, nie mówiąc o sobie i ubraniach. Generalnie chodzę w rozpiętym sweterku i gaciach, inaczej się nie da :zawstydzona/y:

I właśnie mam tyle mleka, że wystarczy karmić na przemian, jedno karmienie jedna pierś, drugie druga.

Mam dokładnie to samo rozlewam mleko gdzie popadnie i chodze w samych gaciach jeszcze tych siatkowych bo blizna po cc boli. Mojemu żarłokowi się coś zrobiło i teraz wyciumka jedną odbeknie, pomemła i poudaje że spi i chce drugą. Wyciumka drugą i tu jest różnie albo zaśnie na 2-3 godziny, albo haluni i zazwyczaj domaga się jeszcze ... ale w szpitalu miałam w ostatnią noc tak, że dawałam cała jak tylko chciał - to sie bidak tak zagazował, że nic tylko cewnikowanie pomogło i teraz się boje dawac tak bez opamietania szczególnie przy nawale gdzie tryska ze mnie ile wlezie ... no bo co ja zrobie? :O jak leżenie na brzuszku nie pomagało, pionizowanie nie pomagało no nic.
Wogóle moje dziecko nie zawsze odbeknie co jest dla mnie źródłem stresu ... a od tego przemiału kup które robi już mu się pupina odparzyła ... chyba mu huggiesy nie pasują, bo albo przecieram mu tylek chusteczkami, albo przegotowaną wodą ... osuszam tetrą i stosuje linomag i wraz sie odparzyło :(

No i mam tak pocharatane sutki, że bez nakłądek AVENTU nawet ich nie zbliżam do paszcęki synka bo bym płakała głośniej niż on.
 
Ostatnia edycja:
też bym chciała żeby mleko mi się lało :( my musimy wrócić do mieszanki, mały przez 2 dni na samym cycu stracił na wadze...wypija średnio ok 40 ml tylko...i mamy go dokarmiac 90 ml mieszanki...ale 90 nie zjada, tylko ok 50 ml, i najgorsze to,że on wogole sie nie budzi, nie czuje chyba glodu, nie wiem czy chory czy co...ehhh
 
emikaa no ja bym się nad tą chorobą zastanowiła. Mój mały też tak tracił na wadze, cały czas spał i miałam problem z wybudzaniem go na cyca no i wyszło,że ma infekcję układu moczowego. Ja na Twoim miejscu ścignęła bym lekaza,żeby mu porobić badania.
 
emkaa w szpitalu maluchom nie mierzyli temp. ja jej też nie wyczułam więc chyba nie.
 
a co poradzili na tą infekcję ? jakiś antybiotyk ? musiał leżeć w szpitalu ? on miał robione badania przy wypisie i było ok, ale wiadomo infekcja mogła się pojawić...:/
 
Żelka- Twoja sytuacja z karmieniem w szpitalu to tak samo jak moja , nocą domagał się co chwilę i mu dawałam aż właśnie się zagazował i reszta to to samo jak u Ciebie teraz w domciu już jest OK nie domaga się tak często a jeśli nawet a wiem że jadł przed chwilką to daję mu troszkę herbatki z koperku włoskiego
a sutki po każdym karmieniu smaruję bardzo grubo maltanem i już się robią ładne różowiutkie i praktycznie już nie bolą więc tu obędę się bez nakładek ale mam je po pierwszym synku bo tam to miałam koszmar z sutkami :shocked2::no:
 
reklama
Dziewczyny, ja jeszcze czekam na swojego smyka, ale się tak zastanawiam czy są wśród mam karmiących dziewczyny, którym nie wyciekała siara w ciąży? Jak u Was z karmieniem? U mnie cały czas w piersiach sucho i tak sobie myślę, czy to się jakoś na ilość pokarmu przełoży czy nie.
 

Podobne tematy

Do góry