reklama

Kiedy bedzie Listopad 2006?

Temat na forum 'Zapiski archiwalne listopadówek' rozpoczęty przez Mihir, 5 Marzec 2006.

1. Mihir

Mihir Gość

No wlasnie..jak w temacie:)

2. Mihir

Mihir Gość

Ojej..czyzby oprocz mnie i Moniki3 nikogo jeszcze z listopadoweczek nie bylo? ;D Czuje sie wyjatkowa :D

3. reklama
  4. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

hm :) gartuluję zafasolkowania :D moja dzidzia też listopadowa(2005) ale urodziła się po terminie 1 grudnia ;) ale sentyment mam :D i życzę bezproblemowego przechodzenia ciąży :) pozdrawiamy z Lenką :)

5. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Jak zbierze sie Was wiecej z cała pewnoscia powstanie dział dla Listopadóweczek 2006 :)

6. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

napisalam już dzisiaj rano petycję do administratora :)
    pewnie niedługo powstanie :)

7. Mihir

Mihir Gość

Karolinna sliczny Bobas:) Lenka ma sliczna twarzyczke:)I jakie fajne wloski:)

Dzis sie skapnelam ze moje dziecko..liczac sposobem od "ostatniej miesiaczki"..ma juz jakies..Ponad 6,5 tygodnia:p
    Generalnie ginekolog potwierdzila dzis..ze bede mama,ale stwierdzila ze to jest maksymalnie cos kolo 5 tyg i 3 dnia:p Wszystko przez ten cykl 33dniowy:p
    Genralnie to zanim sie nastepna zima skonczy,kiedy juz urodze,to dziecko bedzie odchowane w sam raz na spacerki letnie:)

dziekuje Elzbietko za petycje ;)

8. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Już jest. Zapraszam

9. weronisia

weronisia Zaangażowana w BB

witajcie listopadówki,miło mi powitać.Obecnie jeteśmy w 5 tygodniu i termim mamy na 20 listopada.czujemy sie bardzo dobrze i wale nie jak w ciąży:)a na zdjęciu jest moja córcia która w pażdzierniku kończy 6 latek.pozdrawiam
    :laugh:

10. reklama
  11. Pola 30

Pola 30 Fan(ka)

Witam przyszłe Mamuśki
    Ja też listopadóweczka...zastanówmy się, skorpion czy strzelczyk..
    Czekam na doniesienia o samopoczuciu. U mnie jak na razie prawie brak sensacji. Aż się dziwię, choć się cieszę. Czeka mnie wizyta u położnej. Mam nadzieję, że termin wyznaczy mi niebawem. Nie mogę doczekać się pierwszego, poważnego potwierdzenia mojej ciąży. Jak na razie to tylko brak miesiączki i pozytywny wynik testu + lekkie mdłości na niektóre zapachy i głód. A co u Was? Byłyście już u lekarza? Miałyście już USG? Jeśli nie, to kiedy wybieracie sie na pierwsze..

12. melonik

melonik Początkująca w BB

Ja mam termin na 16 listopada... Dzidza ma więc koło 9 tygodni. Słyszałam na usg jak bije jej serduszko... To chyba jeden z najpiękniejszych dźwięków na świecie. Pierwszy komunikat dla mamy- "hej może jeszcze nic nie czujesz, ale ja tam jestem!!!". Mam już córeczkę, ma rok i siedem miesięcy. Wpoprzedniej ciąży mdliło mnie jeszcze zanim zrobiłam test - w tej prawie nic. Za to apetyt znowu mam nieziemski... A bioderka się zaokrąglają... Trudno-raz schudłam 15 kilo to i drugi raz schudnę! Szkoda mi tylko trochę że znowu całe lato będę się turlać jak piłeczka 8) - córeczka urodziła się we wrześniu i lato 2004 miałam z głowy jeśli chodzi o kostiumy kąpielowe itp. ubraniowe przyjemności. Nie ważne - ważne żeby dzidzia była zdrowa :)

Poleć forum