reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy druga dzidzia???

Dziewczyny trzymajcie kciuki za moja nastepna ciaze, zebym nie musiala na nia dlugo czekac:))))))

No trzymam mocno, mocno :-)

Hihi......to za mnie tez prosze trzymac ;-)
Na poczatku stycznia odstawilam pigulki anty i sie intensywnie staramy.....poki co nie wyszlo, zobaczymy czy w tym miesiacu sie udalo - bardzo bym chciala :tak:
A Kuba ma troszke ponad 10 m-cy................wiec roznica wieku bylaby ponad 1,5 roku......................a chcialabym zeby byla jak najmniejsza..................:-)
 
reklama
Witam Dziewczyny!!!!

Heksa gratuluje chlopca, z imion ktore wybral twoj maz mnie sie podoba Adrian. A Tobie jakie sie podobaja? No i jak u Was z decyzja? Dla chlopca maz a dla dziewczynki Ty? Czy moze odwrotnie?
U mnie bylo tak ze maz dla chlpca zaproponowal Samuel ale ja choc na poczatku sie zgodzilam to pozniej zaczelam krecic nosem, wiec maz powiedzial "zrob liste propozycji i wtedy sie zastanowimy", no i razem wybralismy Marcelka:))
A z ta niespodzianka to fajny pomysl, ale ciekawe czy wytrzymasz nie chwalac sie. Ja przez jakis czas myslalam o tym zeby przy drugim nie sprawdzac zeby byla niespodzianka, ale chyba bym nie wytrzymala:))
Napisz nam jak znosisz ciaze, ktory to tydzien? I jak corka, cieszy sie? Czy jeszcze nie rozumie?

Magdamir masz racje ze to ciezko jak drugie jest takie troszke niegrzeczne, ale ja to sie balam ze sie rozleniwie, tzn jak juz maly sie usamodzielni ze nie bedzie mi sie chcialo bo nie ukrywam ze jestem troche leniuhem:) Po drugie plan mamy z mezem taki ze dwojka dzieci z mala roznica wieku a dopiero po kilku latach trzecie:)) A ze czlowiek nie robi sie coraz mlodszy to tzreba brac sie do pracy:)))):-):-)



Aneta23 Trzymam kciuki bardzo mocno!!!!! U mnie to z kolei jest tak ze ja ciagle karmie piersia, wiec niewiadomo czy zajde czy nie bo rozne sa opinie. W kazdym badz razie poki co nawet jak zajde w ciaze w czasie karmienia to nie wiem jak sie skumam bo przeciez nie mam okresu, bede musiala chyba sluchac wlasnej intuicji:))))

Pozdrawiam.
 
sylwia.m mi sie podobaja Nikodem, i Kamil ale Adriana tez przezyje ja zadecydowałam za zgoda męza ze pierwsz o Natalka.
Co do niespodzianki wydaje mi sie ze wytrzymam bo przy pierwszej jak powiedziałam to zrobił sie "szał" na temat tego co zabiera co daje co jem co kupuje itd. wiec teraz pary nie puszcze(no oprócz Was) najtrudniej bedzie nie kupic ciuszka typowo chłopiecego(bo mam po Natalce, ale naszczescie z pierwszych 3-m-cy nie ma rózu)
Jesli chodzi o ciąze to od listopada byłam na podtrzymaniu i tabletki były za słabe wiec 2razy w tygodniu przjezdzali i robili mi zastrzyki z Kaprogestu(uparłam sie zostac w domu ze wzgledu na Natalke)a do pomocy przy opiece mam nianie.
Poza tym 2 tyg temu wyszłam ze szpitala bo nawaliły na calej lini nerki i filtracja organizmów(mojego i fasolki) i wdała sie grozna infekcja w szpitalu 2 tyg na kroplówkach i dozylnym leczeniu a teraz czuje sie dobrze nic mi nie dolega i siedze sobie w domku.Co do tygodnia to 22tydzien.
magdamir1zebys tylko mnie nie zrozumiała zle ja nie ówie ze to zła roznica wieku, tylko podobnie jak sylwia.m ja bym sie rozleniwiła i bylo by mi bardzo trudno zebrac sie spowrotem tak jak pisałam w poscie wczesniej.
aneta23 nie ma sprawy trzymam za pozytywny wynik testu...
 
Heksa kurcze to nie masz wesolo z ciaza!!! Wspolczuje Ci i trzymam mocno kciuki zeby teraz juz bylo wszystko ok i zeby reszta ciazy przebiegala bez problemow. Musisz sie trzymac i dbac o siebie.
A ciuszki mozesz kupowac i chowac przed wszystkimi:)
 
Heksa czemu mam sie gniewac kazdy ma swoje zdanie i ja to rozumiem:tak::tak:
a po troszku sama tak myslalam jak to bedzie czy znow bedzie mi sie chcialo wstawac w nocy,bawic sie z pieluchami itd.ale nie bylo zle mozna sie znow spowrotem przyzwyczaic i powiem wam ze teraz jakos inaczej wychowuje mi sie dziecko:-)
 
czesc mamusie

mi sie wydaje ze kazda roznica miedzy dziecmi ma swoje plusy i minusy wiec to tylko kwestia wyboru lub losu ;-)

sylwia, aneta--- trzymam kciuki z calych sil !!! razem bedzie nam razniej :tak:

sylwia ja zaszlam w ciaze karmiac piersia, nie planujac niczego i przy wyjazdowym trybie pracy mojego, a do tego nie zawsze szlismy na calosc a jedynie moze 2-3 razy ...
najczesciej to jest wlasnie tak, ze jak sie ma najwieksza ochote na seks i przestaje sie kontrolowac co jak kiedy, gdy wszystko staje sie dla nas niewazne, gdy nie myslimy, nie zastanawiamy sie, nie kalkulujemu, zyjemy chwila-- to wlasnie jest ten czas gdy mala duszyczka gdzies w przestworzach szuka nowego domu ktorym bedzie nasza nowa fasolka- tak to sobie natura uknula fajnie :sorry2:

heksa-- ogromniaste gratulacje !!! :-)

witaj magdamir :blink:
 
Och M_ktosia dzieki wielkie bo bardzo mnie teraz podbudowalas:))))) Napisz mi tylko jak zorientowalas sie ze jestes w ciazy??
 
sylwia.... karmiac piersia wrocil mi okres po 4 miesiacu od porodu ale nieregularny tak gdzies co 2 miesiace, mialam chyba dwa razy i potem znowu dlugo nic, w 6 miesiacu zaczelam dokarmiac mala normalnym jedzeniem- wtedy spada zabezpieczenie przed ciaza gdy sie zaburzy laktacje przez wprowadzanie dodatkowych posikow pozamlecznych i tak jakos poczulam gdy nie bylo okresu, ze juz czas zrobic tescik :-p i bylam w lekkim szoku jak odczytalam wynik.... nie sadzilam ze tak szybko, myslalam sobie ze nic z tego nie bedzie i tak to bardziej bylo jak zabawa w rosyjska ruletke, wyluzujmy sie tylko czasami i ciekawe co bedzie... :sorry2:
 
Dokladnie. Czesto jest tak ze jak bardzo czegos chcesz to nie wychodzi. Wystarczy tylko zdac sie na los i czekac:)))
Ja nie mam takiego podejscia ze koniecznie musze i to juz teraz. Fajnie by bylo ale jak bede musiala poczekac jeszcze kilka miechow to ok. Pod warunkiem ze nie trwa to juz cala wiecznosc.
Ja ostatnio mam troszke problemow z laktacja i z moim maluszkiem no i pare raz musialam go dokarmiac sztucznym wiec moze u mnie bedzie tak jak u Ciebie.
Pozyjemy, zobaczymy.
A Ty jak sie czyjesz?

I reszta dziewczyn co u Was?
 
reklama
Dzieki bardzo.
Chowac??hmm nie ma takiej opcji maz buszuje po calym domu.
Na razie w tajemnicy przed nim musze jakos sprzedac ciuszki po Natalce typowo rózowe.Nie ze mi nie wolno ale jak zaczne oficjalnie to sie domysli.:-D
 
Do góry