reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy druga dzidzia???

Tak masz racje nie wiem co bym zrobiła jak by sie to wszystko zle skonczyło.
Plany sa po to abysmy my mogli je zmienic albo ktos za nas mógl to zrobic.
Niestety c do płci nie mam pojecia bo po mimo ze mam co 2 tyg usg o szkrabol za kazdym razem odwraca sie kregosłupem i niestety nie chce sie ujawnic.
Jesli chodzi o imie to w przypadku dziewczynki bedzie Wiktoria, mi nie bardzo ale maz sie uparl, co do imienia dla chłopca to czarna dziura mi sie podoba kilka ale maz sie krzywi ja to jak nie poda zadnej sensownej propozycji to nazwe Kamil. Chba ze masz jakies propozycje??? To jestem otwarta bo mi pomysły sie skonczyły (Krzys-mąz,Andrzej-tesc, sSzymon- wujek,) Oskar ,Kacper za duzo do okoła, Tomcio i Pawełek do mnie nie przemawiaja, Dawid to chrzesniak. i ................

A jak u Ciebie sytuacja wiadomo juz?? Parka??
 
reklama
plci jeszcze nie znam, ale mam usg w przyszly wtorek i wielka nadzieje ze sie dowiem :tak:

z imionami kiepsko, katastrofa-- roznimy sie z m wizjami, rozmijamy.... a do tego my z roznych krajow, rozne skojarzenia, on szwed, inne klimaty, dla dziewczynki wymyslil ostatnio Kajsa, czy ja wiem?:dry: ciazka sprawa, pewnie stanie na takim bardziej miedzynarodowym imieniu zeby nie bylo ani RZ ani Z z kropka ani szwedzkich öäå ani polskich znakow nietypowych :confused:
osobiscie podobaja mi sie stare imiona polskie no ale co poczac- Stanislaw-staszek-stasiu-stachu Franciszek-franek-franiu Leon-leos; Szymon-szymek; Jurek; ......
Olaf ma moja kol synka bardzo milo brzmi, ale to tez jakby dla mnie zajete, bo nie chce powtarzac... Kamil calkiem fajne- to drugie imie mojego brata :-)

milego weekendu
 
U mnie Leon to dziadek i niestety zmarl w grudniu a chciala bym uniknac okreslen ze dziecko ma imie po kims. Chyba bede sie upierac w takim razie przy Kamilu.
No a Tobie i szkrabikowi zycze pomyslnego ułozenia na usg co by dalo rade podejzec.A co do imienia to rzeczywiscie bedziecie mieli sporo główkowania. dla mnie takie proste to Janusz-Januszek, ale nie Jan-Jasiu bo to ludzie czesto myla.
Pozdrawiam
 
GGGGGRATUULLLLUJJJEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!
No ale teraz nie zaprzatasz sobie glowy mysleniem nad dziewczęcym imieniem tylko jednego konkretnego szukasz.
Ja mam usg 3marca moze sie ujawni kto tam sie skrył.
 
Witam Dziewczyny!!!!

Strasznie sie ciesze ze trafilam na ten watek a w szczegolnosci na Ciebie m_ktosia. Wreszcie trafilam na kogos kto mysli podobnie jak ja. Z tego co zauwazylam to bedzie bardzo mala roznica wieku miedzi Twoimi dziecmi no i to mi sie wlasnie tak podoba. Moj Marcel ma dopiero trzy miesiace ale my z mezem juz planujemy nastepne:)). Do tej pory jak komus sie pochwalilam naszymi planami to sie dziwili ze tak szybko i powiem szczerze ze zaczelam watpic czy aby na pewno robimy dobrze decydujac sie na nastepne tak szybko. My juz sobie tak postanowilismy jak jeszcze nie bylo Marcelka ze bedzie mala roznica wieku, tak sobie wymarzylismy:)).
Po przeczytaniu Twoich postow nabralam przekonania ze robie dobrze. Dziekuje:))
Gratuluje chlopca, niech rosnie silny i zdrowy:))


Heksa a Ty wolalabys chlopca czy dziewczynke? W kazdym badz razie zycze Ci zeby dzidzia tym razem pokazala czy jest chlopcem czy dziewczynka. No i tobie i Twojej dzidzi rowniez zycze duzo zdrowka.

Dziewczyny trzymajcie kciuki za moja nastepna ciaze, zebym nie musiala na nia dlugo czekac:))))))

Pozdrawiam.
 
No ja byłam wczoraj na usg i prawdopodobnie chlopczyk_ale oprócz forum nikomu nie mówie. a co niech maja niespodzianke.
Maz zaproponował imiona dla chłopca Adrian i Pawel.Bo dla dziewczynki to uparl sie na Viki
 
sylwia.m pewnie ze trzymamy i niecierpliwie czekamy az napiszesz do Nas posta z rewelacyjna wiadomoscia. I oby jak najszybciej.
magdamir1 to juz taka jak dla mnie wieksza róznica, bo wyszłas z pieluch,dziecko w miare samodzielne, bez smoka, i tu nagle wszystko spowrotem wraca....... ja własnie bałam sie ze nie dam rady przyzwyczaic sie do normalnosci a potem znowó zginac w pieluchach.....
 
reklama
Zgadzam sie heksa z toba ale wczesniej nie mielismy tez warunkow na dziecko 2 mieszkalismy na kawalerce:tak:ale ja tez akurat nie chcialam wczesniej
Teraz starsza corka troszke pomoze przypilnuje brata,pobawi sie z nim na swoj sposob bo zawsze powtarza kiedy on bedzie duzy i bedzie sie ze mna bawil.
Ale ja jestem zadowolona z takiej roznicy wieku bo jak mala 1,5-2 lata to niewiem czy dalabym rade z dziecmi,synek jest takim malym maruda i beksa ze wszedzie chodzi za mna nawet do kibelka:-)a jak znikne mu z oczu to juz placze.
Pozdrawiam i gratuluje chlopczyka.
 
Do góry