reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy i jak powiedzieć mężowi/partnerowi/rodzinie ?

renta5669

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Październik 2017
Postów
15
*Czy któraś z was ma to już za sobą ?
*Kiedy powiedziałyscie zaraz po zrobieniu testu czy może zatrzymałyscie przez jakiś czas dla siebie ?
*Pokazałyscie test czy zrobiłyście to w nietypowy sposób ?.
 
reklama
Mężowi odrazu... poprosiłam by zerknął do koszyczka z wieczkiem... były tam dwa testy. Jego mina, bezcenna i pytanie - naprawdę? Tego samego dnia pojechaliśmy na usg.
 
Mojego męża nie ma, będzie w piątek dopiero :( nie chce przez telefon mówić o takich rzeczach i chciałabym zobaczyć jego minę :D
 
Powiem Wam ze fajnym pomyslem jest zabrac ze sobą śledzie, lody i ogorki kiszone jak idziecie do rodziny/znajomych ;)
Mega zdziwienie bedzie ale po czasie powinni sie zorientowac ;)
 
Ja kupiłam ozdobną torebeczkę i maleńkie buciki. Mąż w pierwszej chwili powiedział że są na niego za małe :D może oklepane ale jak dla mnie fajniejsze niż test na którego się zalatwialam :p
 
Rodzicom nie wiem kiedy powiem.
Zawsze planowałam, że to będzie jakaś super niespodzianka ale teraz kupiłam bodziak w ładnym opakowaniu i zrobiłam zdjęcie naszego labradora jak trzyma kartkę z napisem :
"BEDĘ SIOSTRĄ W CZERWCU 2018" myślę że to wystarczający "prezent".
 
Mąż dowiedział się od razu- jak wykonałam test bo był w domu. Rodzinie powiedzieliśmy gdy potwierdziliśmy ciążę w 6 tygodniu bo nie mogliśmy wytrzymać. Ale według opinii warto zaczekać bo nigdy nic nie wiadomo. Po 10 tygodniu najlepiej gdy już lekarz założy kartę ciąży.
 
reklama
Mąż wiedział niemal od razu, podobnie dwie przyjaciółki. Rodzina dowie się najwcześniej w 10 tygodniu. Nawet w pracy wcześniej powiem :)
 
Do góry