reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najszybciej na BetaHCG?

oliweczkaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2017
Postów
221
Dziewczyny oszaleje z ciekawości..
Bardzo dziś boli mnie prawy jajnik i piersi..

14.07 - owulacja
18.07 - zbilizenie
(Dziś) 21.07 - ból piersi i jajnika prawego

Kiedy mogę spróbować zrobic BETA HCG??
 

Załączniki

  • D3DD5735-0E50-454C-A79A-C9969C780016.jpeg
    D3DD5735-0E50-454C-A79A-C9969C780016.jpeg
    35,9 KB · Wyświetleń: 1 225
reklama
reklama
No właśnie ja mialam taki”ból” w ciąży z córka i to mnie tak zszokowało.. w stylu oho kurde coś może być na rzeczy
Właśnie tak sobie pomyślałam. Zaczęliśmy się starać miesiąc temu. I w tamtym cyklu się nie udało, ale nie miałam tego bólu sutków. A teraz tak inaczej. A ten ból u Ciebie gdy byłaś w ciąży pojawił się tak wcześnie? Czy w późniejszym etapie ciąży?🥰
 
@Justi1234 To hormony... Badałaś może kiedyś progesteron i/lub prolaktynę? Dodatkowo podczas każdego cyklu miesiączkowego na 3-4 dni przed @ następuje spadek progesteronu, powodujący przewagę estrogenów w organizmie - i przez to m.in zatrzymuje się woda, która może powodować m.in. napięcie sutków.
Bolesne piersi mogą być objawem PMS - i wówczas ból pojawia się w drugiej fazie cyklu i nasila aż do wystąpienia @. I tu też przyczyną są najczęściej hormony - głównie niedobór progesteronu w II fazie cyklu.
 
Właśnie tak sobie pomyślałam. Zaczęliśmy się starać miesiąc temu. I w tamtym cyklu się nie udało, ale nie miałam tego bólu sutków. A teraz tak inaczej. A ten ból u Ciebie gdy byłaś w ciąży pojawił się tak wcześnie? Czy w późniejszym etapie ciąży?🥰
Ja nie miałam tak nigdy.. przed po okresie No przez dobre 15 lat jak już okres posiadam 😁 ale jak zaszłam w ciąże to bardzo mnie bolały (od samego początku) były takie jak napompowane.. od razu wiedziałam bo nigdy takiego uczucia nie miałam
 
To że nie miałaś tak nigdy, to nie oznacza, że teraz tak nie mogło być. Zwłaszcza, że przez te 15 lat zapewne aż tak bacznie nie obserwowałaś cyklu. A teraz wszystkie objawy zauważasz z większym nasileniem lub wogóle je zauważasz.
 
@Justi1234 To hormony... Badałaś może kiedyś progesteron i/lub prolaktynę? Dodatkowo podczas każdego cyklu miesiączkowego na 3-4 dni przed @ następuje spadek progesteronu, powodujący przewagę estrogenów w organizmie - i przez to m.in zatrzymuje się woda, która może powodować m.in. napięcie sutków.
Bolesne piersi mogą być objawem PMS - i wówczas ból pojawia się w drugiej fazie cyklu i nasila aż do wystąpienia @. I tu też przyczyną są najczęściej hormony - głównie niedobór progesteronu w II fazie cyklu.
Tak ja wiem ale ja jeszcze długo to okresu, mam mieć 2 sierpnia no i w sumie nigdy mnie piersi nie bolą przed okresem. Może i coś się poprzestawiało w hormonach
Ja nie miałam tak nigdy.. przed po okresie No przez dobre 15 lat jak już okres posiadam 😁 ale jak zaszłam w ciąże to bardzo mnie bolały (od samego początku) były takie jak napompowane.. od razu wiedziałam bo nigdy takiego uczucia nie miałam
Też mnie przed @ nie bolały nigdy piersi a tymbardziej sutki, stąd nadzieja na ciążę ❤
 
Dziewczyny oszaleje z ciekawości..
Bardzo dziś boli mnie prawy jajnik i piersi..

14.07 - owulacja
18.07 - zbilizenie
(Dziś) 21.07 - ból piersi i jajnika prawego

Kiedy mogę spróbować zrobic BETA HCG??
Myślę, że w dniu spodziewanej miesiączki. 😉 A mogę zapytać dlaczego stosunek był 4 dni po owulacji? Nie pytam złośliwie tylko chyba nie zrozumiałam🙈
 
Myślę, że w dniu spodziewanej miesiączki. 😉 A mogę zapytać dlaczego stosunek był 4 dni po owulacji? Nie pytam złośliwie tylko chyba nie zrozumiałam🙈
U mnie wyglądało to tak jak na fotce z tym że w czwartek 16 lipca mialam taki rozciągliwy śluz. Cudnie byłoby jakby się udało. Stosunki zaznaczone sercami, owulacja 17.07.❤️
 

Załączniki

  • Screenshot_20200721_110412_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_20200721_110412_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    368,5 KB · Wyświetleń: 74
To mocno trzymam za Was kciuki dziewczyny!!!

Ja kojarzę, że w drugiej ciąży miałam jednodniowy ból brzucha. A że byłam na wakacjach, a starania mieliśmy zacząć w kolejnym cyklu, to stwierdziłam, że pewnie coś mi zaszkodziło w restauracji :)
 
reklama
Do góry